AKUNA EXOTIC TRIP. COMEBACK!

przez Maciej Maciejewski
282 odsłony

Promienie gorącego słońca w środku zimy, wino, krewetki, seksowne tańce w rytmie samby, a wszystko okraszone świetnymi szkoleniami o biznesie MLM. Tak było na Teneryfie – wyspie o księżycowym pejzażu, skąd wróciliśmy… 14 lat temu!

AKUNA EXOTIC TRIP. Brałem udział w tym wspaniałym projekcie. Ostatnio byłem z nimi na Teneryfie w 2010 roku (reportaż). To była niesamowicie ekscytująca eskapada, której nie zapomnę do końca życia. Jedna z moich najlepszych wycieczek.

Nie pytałem jeszcze decydentów spółki, co nimi kierowało, aby wskrzesić to zacne przedsięwzięcie, ale już wiadomo, że projekt znów wystartował. Chwała!

„Od 1 marca br. uruchomiliśmy program Akuna Exotic Trip 2025! Dlaczego warto zdecydować się na taką podróż? To rajskie wyprawy, gdzie odkryjesz z nami wyjątkowe miejsca, gdzie woda, słońce i plaże tworzą idealne warunki do zawierania nowych znajomości biznesowych. 

To inspirujące warsztaty, w których trakcie znajdziemy czas na motywujące sesje i zapewnimy Ci narzędzia do rozwoju oraz kreowania przełomowych projektów. To doskonała organizacja. Nasz zespół zadba o każdy szczegół podróży tak, abyś mógł bez przeszkód koncentrować się na celach biznesowych. 

To wyjątkowe chwile. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia, niesamowite smaki lokalnych potraw i wieczorne imprezy integracyjne” czytamy w informacji prasowej. Trzymam kciuki, no i oczywiście ciąg dalszy nastąpi…

Mogą Cię również zainteresować