BIZNESOWY KOMPAS #11. Medytacja sukcesu

przez Maciej Maciejewski
396 odsłony

Sonia Kozub-Skalska: „Z doświadczenia wiem, że tym, co najbardziej nas blokuje w network marketingu jest strach, który mamy zapisany w naszej podświadomości. W naszym ciele, bo samą głową to my wiemy, że chcemy w tym biznesie dużo zarobić”.

„Natomiast świadomość to dopiero pierwszy krok do uzdrowienia. Drugi krok to kontakt z naszym sercem, czyli pragnieniem, a trzeci to uwolnienie strachu, napięcia i lęku z naszego ciała, które bardzo często przez ograniczające przekonania z naszego dzieciństwa zwyczajnie boi się samego słowa pieniądze.

Dlatego dzisiaj, w prezencie ode mnie, Medytacja sukcesu, którą polecam odsłuchiwać sobie przynajmniej raz dziennie podczas spaceru. Najlepiej ze słuchawkami na uszach”.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Sonia Kozub-Skalska to kobieta petarda. Wybitna ekonomistka, naukowiec, coach finansowy, a także inspirująca liderka biznesu, która łączy tradycyjne podejście do przedsiębiorczości z innowacyjnymi strategiami generowania dochodu pasywnego, dzięki czemu aż 70% jej przychodów stanowią właśnie takie projekty. Mimo mieszkania w sercu Bieszczad, po środku niczego, z powodzeniem buduje międzynarodowy zespół w systemie MLM i rozwija swoją działalność na globalną skalę. W naszym projekcie medialnym zajmie się szeroko rozumianą tematyką sprzedaży, ekonomii i psychologii biznesu.

Mogą Cię również zainteresować