BIZNESOWY KOMPAS #15. Zmiany w podatkach

przez Maciej Maciejewski
253 odsłony

Bardzo gorący temat dla każdego, kto prowadzi biznes. Na czasie, bo rząd zapowiedział nam zmiany w podatkach. Biorąc pod uwagę fakt, jak dotychczas wyglądały zasady w tej nader ważnej kwestii, to chwała im za to, ale…

Czy teraz będzie prościej? Kogo te zmiany dotyczą? Od kiedy wchodzą? Kto na nich skorzysta, a kto nie? Czy zobaczymy w sklepach inne ceny? A może znów będziemy świadkami wylania dziecka z kąpielą?

O tym mówił niedawno w swoim autorskim formacie zatytułowanym LEGAL ALERT nasz nadworny prawnik. A wszystko w ramach projektu BIZNESOWY KOMPAS.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

Mogą Cię również zainteresować