Dariusz Respondek – ambasador Prouvé nie zwalnia tempa!

przez Maciej Maciejewski

Przykład tego ambasadora polskiej, network marketingowej marki Prouvé pokazuje, że nawet w tak trudnych czasach jak epidemia koronawirusa można dalej piąć się w górę i odnosić sukcesy w branży MLM. Konsekwencja w działaniu bez względu na okoliczności. Oto recepta na sukces!

Dariusz Respondek bardzo szybko, bo w zaledwie osiem miesięcy od rozpoczęcia współpracy z marką Prouvé, zdobył tytuł pierwszego ambasadora 5 złotych gwiazdek – najwyższą pozycję w Klubie Ambasadorów Prouvé. Jest pierwszym laureatem programu motywacyjnego „Zawsze do przodu”, w ramach którego odebrał kluczyki do swojego luksusowego Mercedesa.

Ten top lider z sukcesem rozwija struktury w wielu krajach – w Polsce, Portugalii, Hiszpanii, na Litwie, w Czechach, Słowacji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Zaufali mu najlepsi – współpracuje z ludźmi, którzy osiągają najwyższe pozycje w strukturach Prouvé.

Jako pierwszy otrzymał możliwość działania na drugim numerze – aby go zdobyć, trzeba najpierw osiągnąć pozycję ambasadora 5 złotych gwiazdek i utrzymać ją przez 6 miesięcy z rzędu. To przywilej zarezerwowany wyłącznie dla najdynamiczniej rozwijających się ambasadorów o ustabilizowanej pozycji, którzy dzięki temu mogą budować kolejną grupę w obrębie swojej struktury i potrzebną równowagę, żeby osiągnąć tytuł elitarnego ambasadora marki Prouvé.

Dziś Dariusz Respondek świętuje kolejny sukces – osiągnięcie poziomu ambasadora 2 złote gwiazdki w ramach działalności na drugim numerze. Od początku współpracy z Prouvé Dariusz Respondek udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a swoją codzienną pracą, nastawieniem na konkretne cele oraz energią daje przykład innym.

To charyzmatyczny lider i mówca, człowiek z dużym doświadczeniem w biznesie, branży MLM i budowaniu relacji. Osobom, które z nim współpracują zawsze powtarza, że osiągnięcie sukcesu zależy od konsekwentnego działania każdego dnia. Wie, że w marketingu sieciowym trzeba nie tylko umieć mówić, ale także słuchać, a bez trwałej relacji nie da się osiągnąć założonych celów. Jest dowodem na to, że nawet epidemia koronawirusa oraz związane z nią ograniczenia, nie są żadną przeszkodą w dążeniu do realizacji swoich planów biznesowych.

Od redakcji: Darku przyjmij nasze gratulacje. Jesteś THE BEST. Po prostu. Dwa lata temu podczas wywiadu dla Network Magazynu  („Dariusz Respondek. Polski Byk sportu i biznesu MLM”) powiedziałeś: „Nie można udawać zaangażowania, nie można markować pracy. Jeśli gdzieś jestem, to jestem na 100%. Bo trzeba być odpowiedzialnym.” Jak widać, nie rzucasz słów na wiatr. Konsekwencja w działaniu bez względu na okoliczności. Oto recepta na sukces! Brawo!

Mogą Cię również zainteresować