Firma LR Health & Beauty Systems zalicza świetne wzrosty. I to w dobie ogólnoświatowego kryzysu pandemicznego

przez Maciej Maciejewski
3605 odsłony

Swoimi wynikami finansowymi za rok 2020 pochwaliła się network marketingowa firma LR Health & Beauty Systems. W niezwykle skomplikowanych dla biznesu czasach, jakie obserwujemy na całym świecie, ten wywodzący się z Niemiec koncern MLM kontynuuje passę dynamicznego rozwoju.

źródło: Pixabay

Od roku branża sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego każdego dnia udowadnia, że jest takim systemem do zarabiania pieniędzy i realizowania marzeń, który pozwala ludziom realizować wyznaczone cele bez względu na panujące warunki ekonomiczno-społeczne. Można nawet ująć to zjawisko dosadniej. W momencie, kiedy wiele sektorów gospodarczych przeżywa problemy i kryzys, to system DS/MLM tylko na tym zyskuje. Statystyki pokazują to nader wyraźnie.

Oto konkretny przykład: w całym 2020 roku działający w systemie MLM koncern LR Health & Beauty Systems zwiększył sprzedaż o 27% w porównaniu z rokiem poprzednim i osiągnął rekordową sprzedaż w wysokości 285 mln euro. Matematyki nie oszukasz.

Zdaniem władz spółki LR z siedzibą w Ahlen biznes ten może śmiało spoglądać w świetlaną przyszłość, zapewniając swoim współpracownikom sukces i zadowolenie, gdyż nawet w roku 2020 – charakteryzującym się przecież kwarantannami i lockdownami, dla LR było to zdecydowanie najsilniejsze 12 miesięcy w jej 35-letniej historii.

Z dokładnymi, najnowszymi wynikami finansowymi dotyczącymi branży na terenie Polski, można się zapoznać w tym miejscu: „Najnowsze fakty o polskim biznesie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Sprawdź kto się rozwija, a kto się zwija”.

Mogą Cię również zainteresować