Firma Nu Skin wyróżniona w dziedzinie pielęgnacji skóry. System ageLOC wciąż na szczycie

przez Maciej Maciejewski

Globalna firma badawcza Euromonitor International opublikowała kompleksowe badania rynku kosmetycznego pod kątem urządzeń do pielęgnacji skóry. Działająca w systemie MLM firma Nu Skin ze swoim systemem ageLOC zajęła w tym rankingu pierwsze miejsce. I to już czwarty rok z rzędu.

System urządzeń kosmetycznych od poruszającej się w systemie MLM firmy Nu Skin czwarty rok z rzędu zajął pierwsze miejsce w rankingu publikowanym przez Euromonitor International. To globalna spółka badawcza, która zajmuje się opracowywaniem kompleksowych badań rynkowych dotyczących segmentu pielęgnacji skóry.

– Zastosowaliśmy innowacyjne podejście do szybko rozwijającego się rynku domowych urządzeń kosmetycznych, oferując systemy, które łączą naukowo opracowane serum i zabiegi z urządzeniami kosmetycznymi – powiedział prezes Nu Skin Ryan Napierski. – Uważamy, że ten naukowy rygor, zarówno w zakresie dostarczania urządzeń, jak i produktów kosmetycznych, jest wyjątkową siłą, której inne marki nie mogą łatwo skopiować. Wciąż umacniamy naszą wiodącą pozycję w branży MLM wprowadzając nowe urządzenia i mapę drogową, która obejmuje połączone urządzenia w celu spersonalizowania obsługi klienta i łączy nasze urządzenia z suplementami diety Pharmanex tak, aby uzyskać naukowo udowodnione wyniki, które dotyczą piękna zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz – skomentował prezes.

Nagrodzony system kosmetyczny od Nu Skin obejmuje: ageLOC Galvanic Spa®, ageLOC Body Spa, Nu Skin Facial Spa, ageLOC Me®, ageLOC LumiSpa® i ageLOC LumiSpa Accent. Niedawno dodano również ageLOC Boost, który wykorzystuje technologię mikroprądów do aktywacji skóry.

Komentarz Karoliny Łappo-Rzeplińskiej: – Z firmą Nu Skin współpracuję budując swój biznes MLM od sześciu lat. Ta praca zmieniła moje życie na lepsze w wielu aspektach i wymiarach. Przede wszystkim po raz pierwszy w życiu mam poczucie finansowego bezpieczeństwa i spokoju, życiowej sprawczości. Nigdy nie doświadczyłam tego wcześniej podczas pracy w branży reklamowej, a warto dodać, że spędziłam w niej ponad 20 lat. System MLM oraz firmę Nu Skin traktuję tak, jak na to zasługują –profesjonalnie. Tak buduję mój biznes. Zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, iż istnieje inny rodzaj pracy niż etat, że można prowadzić własną firmę tylko przez telefon i internet nie ponosząc kosztów lokalowych, pracowniczych, wszystkich tych związanych z prowadzeniem firmy w rozumieniu tradycyjnym. Chciałabym, aby ludzie mieli świadomość, że z pracy można czerpać ogromną satysfakcję i – uwaga!!! – lubić poniedziałki tak samo jak piątki. I co najważniejsze… zarabiać tyle pieniędzy ile potrzeba, aby czuć się bezpiecznie.

Mogą Cię również zainteresować