Firma Souvre Internationale zgarnęła Złoty Certyfikat Rzetelności 2019. A kobiety mówią idziemy RazemQzmianie

przez Maciej Maciejewski

Ewa Suchożebrska: „Wcześniej przez 15 lat pracowałam na etacie w państwowym urzędzie. Spędziłam tam tyle czasu bo wierzyłam w pewną, stałą, bezpieczną pracę. Poprzedni rok zweryfikował wszystko w co do tej pory wierzyliśmy i pokazał, że nie ma czegoś takiego jak pewna, bezpieczna praca. Natomiast system MLM daje nam nieograniczoną wolność, a jak jest wolność, to jest bezpieczeństwo i wszystko”.

Ewa Suchożebrska & Dorota Śliwińska

W ramach prestiżowego konkursu Rzetelna Firma, network marketingowy projekt Souvre Internationale otrzymał Złoty Certyfikat Rzetelności 2019. Pomimo licznych obostrzeń i restrykcji wprowadzanych przez rząd dla biznesu ten polski MLM zalicza obecnie niezwykle dynamiczny rozwój. Dlaczego ludzie tak cenią współpracę z tym podmiotem?

„W każdej sytuacji dajemy z siebie 101% czyli więcej, niż oczekują od nas partnerzy i odbiorcy naszych produktów. Podczas jubileuszowej, dziesiątej gali wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności firma Souvre znalazła się w zaszczytnym gronie najrzetelniejszych z rzetelnych” – czytamy w informacji prasowej.

Gala wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności 2019 odbyła się za pomocą internetu 15 grudnia 2020 roku. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Otrzymanie takiego certyfikatu ułatwia budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, jako spółki wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy  programu otrzymują m.in. dowód potwierdzający brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco i dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności i wypłacalności danego podmiotu. Program Rzetelna Firma skupia ok. 40 000 polskich przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki.

Komentarz Ewy Suchożebrskiej: – Jedno, jedyne słowo – wolność. Dla mnie jest to najcenniejsza wartość w życiu. Jak nie ma wolności, wszystko inne jest bez znaczenia. Benjamin Franklin powiedział: „Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieć ani jednego, ani drugiego”. Dziś są takie czasy, w których ludzie dla tymczasowego bezpieczeństwa oddają swoją wolność po kawałku. Bardzo mi się to nie podoba. Wcześniej przez 15 lat pracowałam na etacie w państwowym urzędzie. Spędziłam tam tyle czasu bo wierzyłam w pewną, stałą, bezpieczną pracę. Poprzedni rok zweryfikował wszystko w co do tej pory wierzyliśmy i pokazał, że nie ma czegoś takiego jak pewna, bezpieczna praca. Natomiast system MLM daje nam nieograniczoną wolność, a jak jest wolność, to jest bezpieczeństwo i wszystko.

W pracy na etacie zarabiałam marne grosze. Nie byłam doceniania, nie rozwijałam się – wtedy tego nie dostrzegałam. Poznając marketing sieciowy zaczęłam dostrzegać plusy tej branży i minusy pracy na etacie. Zrozumiałam, że nie ma sensu dalej tkwić tu, gdzie jestem, bo ze wszystkim stoję w miejscu. Działam w firmie Souvre i robię network dlatego, bo mam upragnioną wolność, mogę sama zarządzać czasem, mam nieograniczone możliwości. To biznes, który nie ma granic, nad którym nie zachodzi słońce, który można robić z każdego miejsca na Ziemi, o każdej porze, z kim chcemy, gdzie chcemy i jak chcemy.

Tutaj są wspaniali ludzie, z którymi współpracuję na co dzień – gdyby nie marketing, nigdy bym ich zapewne nie poznała. A wiem, że oprócz aktualnej ekipy poznamy jeszcze wiele wspaniałych, cudownych osób, które do nas dołączą w najbliższych miesiącach i latach. Jest ku temu świetna okazja, ponieważ od tego roku wystartował wspaniały projekt, skierowany głównie dla kobiet, ale oczywiście panów nie dyskryminujemy. Nazwałyśmy go RazemQzmianie. Zapraszamy wszystkie fantastyczne, wspaniałe kobiety, które chcą być razem z nami, rozwijać się, dążyć do lepszej wersji siebie, które chcą być później wsparciem dla innych, które swoją historią chcą inspirować i zachwycać. Każda z nas ma niesamowitą, wyjątkową historię. Zapraszamy już dziś. Szkoda czasu!

Komentarz Doroty Śliwińskiej: – Dziś nie wyobrażam sobie innej pracy. A jeszcze 5 lat temu? Nie wyobrażałam sobie pracy w MLM – sekta, piramida, przekręt – takie było moje pojęcie o tym systemie na zarabianie pieniędzy. Teraz czasem nachodzą mnie takie myśli – jak by wyglądało moje życie, gdybym swoją przygodę w marketingu sieciowym zaczęła 20 lat temu? Ale to nie był mój czas i to nie był taki MLM, którym mogłam się wtedy zafascynować.

Obecnie działam w firmie, która zbudowała mi najlepsze środowisko do pracy, jakie mogłam sobie tylko wymarzyć. To firma, która powstawała dla ludzi, a nie tylko dla produktu i nie dla siebie samej. W ciągu ostatnich dwóch lat miałam cztery propozycje od osób, które wymyśliły sobie produkt i wpadły na pomysł, że zarobią na nim wprowadzając go na rynek poprzez struktury MLM. „Ty się na tym znasz, będziesz naszym nr 1. Pomóż nam to wdrożyć”. Moja odpowiedź zawsze była NIE. Jestem przekonana, że tak nie buduje się firmy, która w przyszłości ma mieć zasięg międzynarodowy i ma być firmą wielopokoleniową.

Fundament Souvre stanowią ludzie. Plan marketingowy stworzono tak, aby było łatwo osiągnąć najwyższe pozycje. Ludzie w strukturze muszą mieć na wyciągnięcie ręki swoich liderów, którzy naprawdę osiągnęli te pozycje, a nie pokazują tylko światełko w tunelu i mówią, że może kiedyś, za kilkanaście lat uda mi się zdobyć pozycję, która zagwarantuje mi jakiś dochód pasywny. Jest mnóstwo firm, które mają tak rozbudowane plany marketingowe, że w Polsce nie ma ani jednej osoby, która byłaby chociaż w połowie drogi do najwyższej pozycji, ale firma szczyci się długoletnią historią.

Aby uzyskać efekt szybkich awansów niezbędny jest gotowy i sprawdzony system pracy. Taki był u nas od samego początku. Sytuacja związana z pandemią wymusiła na nas daleko idące zmiany. Nie czekaliśmy na rozwój wydarzeń, staraliśmy się być o krok do przodu. To firma Souvre zdjęła mi z głowy problem, jaki ma dziś miliony Polaków zastanawiających się co będzie dalej. Ja zaufałam w 100% bo wiem, że firmą zarządza najlepszy zespół profesjonalistów, jaki można sobie wymarzyć. Teraz się nie martwię czy spółka da sobie radę. Bardziej zastanawiam się, czy nadążę za tymi wszystkimi udogodnieniami i zmianami. Czy wykorzystam je na 100%?

Do Souvre dołączyłam ze względu na jasny i przejrzysty model biznesowy, na system pracy i ogrom dobrych szkoleń. Miłość do produktów przyszła w drugiej kolejności. Dziś, kiedy zdrowie przestało być tylko sloganem, a stało się marzeniem dla wszystkich wiem, że jestem w najlepszym miejscu z najlepszymi naturalnymi produktami dbającymi o moje zdrowie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Od mydła poprzez perfumy, środki czystości, kosmetyki premium, aż po suplementy diety.

Rejestrując się w Souvre najmniejsze pojęcie miałam o środowisku, do którego dołączę. Nie znałam tu nikogo. Dziś mam wokół siebie niesamowitych ludzi, którzy są dla mnie wzorem do naśladowania, są kumplami na dobre i na złe, są towarzyszami niezapomnianych wakacji. A teraz razem z innymi dyrektorkami tworzymy jeszcze bardziej przyjazne środowisko do zmian dla wszystkich kobiet. Tworząc projekt RazemQzmianie rozwijamy kobiety nie tylko biznesowo, ale i mentalnie. Już 2020 rok pokazał pewien zwrot w Souvre. Blisko 70% awansów dyrektorskich otrzymały kobiety. Rok 2021 to będzie zupełnie nowy rozdział zarówno w naszej firmie, jak i w naszych zespołach. Cieszę się, że z osoby, która była w 100% na „nie” dla systemu MLM stałam się osobą w 100% na „tak”.

Mogą Cię również zainteresować