Firma Verway przejęta. Koncern Jeunesse znów wchłonął dużą spółkę działającą w systemie MLM

przez Maciej Maciejewski

Wszyscy w branży pamiętamy głośne przejęcie bardzo znanego projektu. Kilka lat temu, pewnego wieczoru wiele tysięcy dystrybutorów kładło się spać współpracując z firmą MonaVie, a rano obudzili się już w całkiem innym biznesie. Dziś podmiot Jeunesse Global zrobił powtórkę z rozrywki.

Ilhan Dogan, źródło: Flickr

Działająca w systemie MLM spółka Jeunesse Global ogłosiła przejęcie firmy Verway European Health and Beauty Company. To wielokanałowa spółka zajmująca się produktami zdrowotnymi, kosmetycznymi i artykułami gospodarstwa domowego. Władze Jeunesse oczekują się, że ten ruch przyspieszy wzrost firmy na rynku europejskim i bliskowschodnim. W 2020 roku koncern odnotował tam już znaczne wzrosty (42%).

Firma Verway została założona w 2017 roku przez Ilhana Dogana. To znany w branży DS/MLM przedsiębiorca, którego osobisty sukces wyrósł jeszcze na bazie współpracy z firmą LR Health & Beauty Systems i w ciągu trzech dekad zaowocował sprzedażą o wartości 1,2 miliarda dolarów.

– Naszym zdaniem sojusz ten nie tylko pomoże Jeunesse w budowaniu dynamiki na rynku europejskim, ale także otwiera drzwi do prawdziwie globalnych możliwości i wyboru szerszej gamy produktów dla dystrybutorów i klientów Verway – powiedział Scott Lewis, dyrektor generalny w Jeunesse. – Ilhan Dogan to legenda w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Ten człowiek wnosi niezwykłe umiejętności i będzie odgrywał ważną rolę w naszym planie strategicznym dla regionu i świata. Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Ilhana i całą rodzinę Verway w Jeunesse – skomentował Lewis.

W ten sposób Ilhan Dogan został dystrybutorem Jeunesse. – Po dziesięcioleciach w biznesie MLM moje podekscytowanie dołączeniem do Jeunesse jest tak wysokie, jak na początku mojej kariery – powiedział Dogan. – Do Jeunesse przyciągnęła mnie globalna struktura tej firmy, jej przywództwo i wiele osiągnięć. Nie mogę się doczekać połączenia sił ze Scottem, założycielami Jeunesse – Randy Rayem i Wendy Lewis oraz liderami tego biznesu. Jestem pewien, że przyczynimy się do obfitego sukcesu w przyszłości – dodał.

Mogą Cię również zainteresować