Gigant branży MLM znów zgarnął prestiżową nagrodę. Pure Beauty Global Awards 2020 dla Forever Living Products

przez Maciej Maciejewski
8701 odsłony

We wrześniu br. informowaliśmy o przyznaniu tej network marketingowej firmie dwóch bardzo ważnych w świecie kosmetologii nagród – Global Makeup Awards 2020 i Global Green Beauty Awards 2020. Natomiast kilka dni temu Forever Living Products znów została wyróżniona. I to jak!

Tym razem globalny biznes MLM o nazwie Forever Living Products otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie Pure Beauty Global Awards 2020. Jury tego renomowanego w branży projektu docenili produkt Hydrating Serum, który zgarnął II miejsce w kategorii „Premium Anti Ageing”.

„To ta pora roku, kiedy konkurs Pure Beauty Global Awards celebruje wszystko co najlepsze w kosmetykach z całego świata. Nasz panel ekspertów spędził wiele miesięcy testując w sumie 631 produktów. W czasach niepewności duch branży kosmetycznej rozwija się, pomagając innym i przynosząc codzienne dawki radości, kiedy jest to najbardziej potrzebne” – czytamy w informacji prasowej.

– Lada chwila ta bardzo ważna dla wszystkich niezależnych przedsiębiorców Forever informacja obiegnie cały świat branży kosmetycznej – powiedziała nam Agnieszka Stawarz, która od kilku lat buduje swój biznes MLM w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products. – Tak się m.in. buduje dobry, prawdziwy wizerunek tego biznesu wśród społeczeństwa. Bez zbędnych sztuczek, natomiast za pomocą bardzo dobrego produktu, który weryfikują sami konsumenci, znani specjaliści i zawsze czujny rynek. Kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym konkursie, bo firma dostarcza nam do rąk najlepsze produkty. Hydrating Serum jest wspaniałe. Od pierwszego zastosowania wiedziałam, że ten produkt to mistrzostwo w kwestii pielęgnacji mojej skóry. Dzięki niemu kobiety długo zachowują swój zdrowy i młody wygląd – dodała.

– Hydrating serum pokochałam od pierwszego użycia – komentuje Barbara Szela. – Mówi się, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Jako świadoma kobieta po czterdziestce mogę powiedzieć, że czuję się jak mała dziewczynka, która dostaje prezent z różową kokardką. Czyżby Forever rozpieszcza mnie po raz kolejny? Moja pielęgnacja jest bardzo minimalistyczna bo sprowadza się tylko i wyłącznie do pielęgnacji w domu. Zatem muszę używać dobrych jakościowo produktów, bo inaczej nie dałabym rady. Serum Hydrating – jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za nawodnienie. Cztery różne rodzaje kwasu hialuronowego to potężna moc. Wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę. Daje efekt napięcia i wygładzenia. Po użyciu kobieta ma uśmiech od ucha do ucha. A czyż nie o to nam chodzi? Uśmiechnięta kobieta to kobieta szczęśliwa i piękna. Z Serum Hydrating tak właśnie się czuję. Zdecydowanie zasłużona nagroda w kategorii PREMIUM Anti Ageing! Polecam również i panom – dodaje.

– Uwielbiam ten produkt! To jest tak zwana miłość od pierwszego użycia. Od razu po zastosowaniu czuć siłę czterech rodzajów kwasu hialuronowego i aloesu. Ja momentalnie poczułam jak Serum Hydrating niesamowicie nawilża i ujędrnia skórę. Dosłownie jakby robiło lifting bez skalpela! To serum jest moim must have – powiedziała nam Małgorzata Mróz, która pod skrzydłami i okiem Bogusi Sroki z sukcesem buduje swój foreverowski network marketing.

Mogą Cię również zainteresować