Kobiety górą czyli Red Lips Month w network marketingowej firmie Mary Kay

przez Maciej Maciejewski
1050 odsłony

Dziś Dzień Kobiet! W network marketingowej firmie Mary Kay panie chcą, aby ich wyjątkowe święto trwało przez cały miesiąc, więc zainicjowały akcję edukacyjną pod hasłem Red Lips Month. W tym czasie na różne sposoby chcą celebrować wyrazisty makijaż ust i budować pewność siebie – „Bo jesteśmy piękne wewnątrz i na zewnątrz!” – twierdzą.

Małgorzata Ohme, źródło: Pixabay

„Jak wiecie, w tym roku w ramach akcji Red Lips Month postanowiliśmy pokazać wszystkim kobietom, że mają w sobie niesamowitą siłę i pewność siebie, która tylko czeka, żeby ją odkryć, a jak wskazują badania, wyrazisty makijaż ust w tym pomaga. Mamy dla Was z tej okazji parę niespodzianek” – czytamy w informacji prasowej.

Z wiadomych względów prawie cała akcja odbędzie się w social mediach. Panie z kosmetycznej, poruszającej się w systemie MLM firmy Mary Kay wzięły już udział w pierwszym odcinku szkolenia z wyrazistego makijażu ust, który przygotowała dla nich wizażystka Iv Ka Visage.

„W Dzień Kobiet całą uwagę poświęćcie… SOBIE. Aby Wam to ułatwić, przygotowaliśmy z tej okazji coś naprawdę specjalnego! Już 8 marca o godzinie 18:00 zapraszamy Was na wyjątkowy LIVE z Małgosią Ohmę – dziennikarką, prezenterką i psycholożką, która podczas spotkania przedstawi Wam sposoby na budowanie pewności siebie, znalezienie siły, która drzemie w każdej kobiecie i podpowie, jak rozwijać swój potencjał” – informuje spółka.

W Mary Kay swoje struktury MLM budują praktycznie same kobiety, więc zaproszenie do zrealizowania szkolenia znanej celebrytki to bardzo dobry pomysł. Małgorzata Ohme jest psychologiem z zawodu i prywatnie. Leczy dusze wszystkich swoich przyjaciółek. Mama Klary i Jurka, wielbicielka psów, dobrej kawy, czerwonego wina i kobiet.

Mogą Cię również zainteresować