Kolejny produkt od firmy EQOLOGY otrzymał nagrodę Superior Taste Award 2021

przez Maciej Maciejewski
2116 odsłony

Pure Arctic Oil For Kids to jeden z unikalnych produktów, dystrybuowanych przez network marketingową frmę EQOLOGY. Wyrób zdobył nagrodę Superior Taste Award 2021 i tym samym dołączył do grona kilku innych olejów znajdujących się w portfolio tego biznesu MLM, które już niejednokrotnie otrzymywały to wyróżnienie wcześniej.

Pure Arctic Oil For Kids to olej Omega-3 przeznaczony dla dzieci. Produkt właśnie został przetestowany przez belgijski International Taste Institute, gdzie ocenili go najlepsi szefowie kuchni i sommelierzy na świecie. Po wnikliwych testach olej ten otrzymał nagrodę Superior Taste Award 2021.

W ten sposób dwiema złotymi gwiazdkami konkursu Superior Taste Award nagrodzone zostały następujące produkty firmy EQOLOGY: Pure Arctic Oil For Kids, Pure Arctic Oil Lemon, Pure Arctic Oil Orange oraz Pure Vegan Oil.

Od 2005 roku International Taste Institute ocenił ponad 15 000 produktów spożywczych i napojów z całego świata. Jego jury złożone jest z najlepszych na świecie szefów kuchni i sommelierów, a surowa metodologia degustacji i oceny wyrobów przyczyniła się do tego, że konkurs Superior Taste Award stał się najbardziej renomowanym, niezależnym certyfikatem, który w 100% skupia się na smaku.

Komentarz Kamila i Estery Hanasz: – Dokładnie sześć lat temu podjęliśmy najważniejszą decyzję w naszym życiu o rozpoczęciu współpracy z firmą EQOLOGY. Patrząc wstecz, gybyśmy ponownie mieli ją rozpatrzyć, to pomimo wszelkich przeciwności, które spotykały nas po drodze, podjęlibyśmy ją bez zastanowienia ponownie. Zacznijmy od tego, że nikt, nigdy nie obiecywał nam cudów. Wiedzieliśmy od samego począku, że osiągnięcie danego celu w biznesie MLM wymaga dyscypliny i wytrwałości. Dziś z uśmiechem na twarzy wspominamy nasze początki jak np. zaczepialiśmy ludzi na rynku w Katowicach, Krakowie czy w różnych centrach handlowych. Takie doświadczenia pomogły nam wyjść ze swojej strefy komforu, a wiele osób mogło usłyszeć o firmie, z którą teraz działamy.

W Polsce system MLM jest jeszcze niestety przez ludzi odbierany negatywnie i w sumie nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem. Niestety istniały i nadal jeszcze zdarzają się w tej branży firmy, które nie są najlepszym przykładem. Jeśli ktoś na taką trafił, a nie miał dotychczas okazji poznać oraz doświadczyć bliżej prawdziwego network marketingu, będzie miał złe konotacje. Sami kiedyś byliśmy przeciwni tego typu biznesowi, ponieważ właśnie poprzez niewiedzę uważaliśmy, że ludzie pracujący w ten sposób naciągają innych w celu wzbogacenia się na czyjejś krzywdzie.

W 2015 roku podczas zakupów spotkaliśmy małżeństwo, z którym znaliśmy się już ładnych parę lat i wtedy wszystko się zmieniło. Od nich usłyszeliśmy o firmie EQOLOGY i dzięki temu, że wykorzystaliśmy swoją szansę, jesteśmy teraz osobami, które w tym momencie posiadają najwyższą pozycję na terenie Polski i czołowymi liderami w Europie. Posiadamy struktury w 8 europejskich krajach. Mimo tego, że byliśmy przeciwnikami sytemu MLM, gdy usłyszeliśmy o innowacyjnym koncepcie, który posiada EQOLOGY, powiedzieliśmy TAK sobie oraz temu projektowi. I bardzo dobrze się stało.

Dla nas ważne jest, że firma, z którą współpracujemy, istnieje przede wszystkim DLA LUDZI. Ogromnie cieszy nas to, że ta norweska spółka posiada tak popularny produkt, jakim jest EQ Pure Arctic Oil czyli kwasy tłuszczowe Omega-3. To suplement diety, który wyróżnia się na rynku swoją świetną jakością, wysokimi stężeniami EPA i DHA, dwiema gwiazdkami Michellin oraz tym, że nie ma w składzie metali ciężkich, a wisienką na torcie jest nasz test laboratoryjny z suchej kropli krwi. Dzięki anonimowemu badaniu pan Kowalski może sprawdzić jaki jest jego balans pomiędzy Omega-3 a Omega-6 w organizmie oraz jakie jest nasycenie Omega-3 w krwince czerwonej. Dodatkowo, jeżeli przed suplementacją w teście wyjdą pozytywne wyniki, firma jest na tyle rzetelna, że zwraca pieniądze za zakupiony zestaw ponieważ jej władze uważają, że po pozytywnym wyniku klient na ten moment nie musi się suplementować kwasami Omega-3. Jest to produkt, który został stworzony dla każdej osoby, obojętnie w jakim jest wieku. Dla nas ważne jest przede wszystkim uświadamianie ludzi o tym, czym wyróżnia się dobrej jakości Omega-3 oraz jak ważna jest suplementacja, ponieważ „odporność” jest tylko jednym z wielu czynników w procesie zdrowotnym. Jest to praca, którą kochamy, dzięki czemu czujemy się wolnymi, niezależymi finansowo ludźmi.

Musimy też powiedzieć o naszym niezwykle konkurencyjnym planie marketingowym. To dzięki niemu i naszej ciężkiej pracy zwiedziliśmy już większość świata, a to jest dopiero początek dla naszego zespołu. Plan marketingowy, tak jak sama firma i produkt jest DLA LUDZI. Co mamy na myśli? Brak niezrozumiałych kruczków czy prowizji wypłacanych dopiero jak zrobi się milionowy obrót. Plusem jest wysokie wynagrodzenie kompatybilne z pracą, którą się wykonuje oraz to, że m.in. nasz partner biznesowy nie jest zobligowany do comiesięcznych zakupów na tzw. „aktywność”.

Każdemu Czytelnikowi Network Magazynu życzymy dużo zdrowia w tym zakręconym dla nas wszystkich czasie i uśmiechu, który niech prowadzi Was przez wszystkie przeciwności oraz co najważniejsze – dużo odwagi w podejmowaniu wszelkich decyzji, które staną na Waszej drodze. Jeżeli robi się cokolwiek od serca, ludzie to czują i to nas cieszy.

Mogą Cię również zainteresować