KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 17 – ANNA KUDELSKA-GĄSIOROWSKA

przez Maciej Maciejewski
889 odsłony

„Dla mnie biznes sieciowy nie jest wyłącznie sprzedażą. Przede wszystkim chodzi tutaj o relacje międzyludzkie. Ja rozmawiam z ludźmi i głoszę dobrą nowinę. Oczywiście produkt i pieniądze są bardzo ważne w network marketingu, ale podstawa to człowiek i lider, który nas pociągnie za sobą”.

„W tym systemie niewątpliwie najbardziej cenię poczucie totalnej wolności. Pracując przez wiele lat na etacie byłam zniewolona. W marketingu sieciowym to ja decyduję z kim działam, kiedy działam i co bardzo ważne, mogę to robić z każdego miejsca, w którym się znajduję” – powiedziała nam Anna Kudelska-Gąsiorowska, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Anna Kudelska-Gąsiorowska z wykształcenia jestem prawnikiem, ale jej zawodowa droga to od opiekunki do bizneswoman w network marketingu. Wiele lat pracowała na etacie w urzędzie. Sześć lat temu jej mąż wyjechał za granicę, a ona z nim. Nie do końca umiała odnaleźć się na obczyźnie…

Wykonywała różne prace m.in. była pokojówką i opiekunką. W momencie wybuchu pandemii pracowała w Niemczech, jako opiekunka. Tam też w kwietniu ubiegłego roku nawiązała współpracę biznesową z polską firmą MLM i tak zaczęła się ostra jazda bez trzymanki. W ciągu roku zrobiła cztery awanse w planie marketingowym spółki, z którą współpracuje. W network marketingu odnalazła swoje miejsce w życiu.

Podczas wywiadu poprosiliśmy ją, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Skąd pomysł? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Anna Kudelska-Gąsiorowska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 17 – ANNA KUDELSKA-GĄSIOROWSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować