KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 18 – KAROLINA ŁAPPO-RZEPLIŃSKA

przez Maciej Maciejewski
1352 odsłony

„Jaka jest przewaga network marketingu nad całą rzeszą innych modeli biznesowych? W systemie MLM możemy wkładając określoną ilość czasu zbudować biznes, który będzie nam dobrze służył na wiele lat. W swojej karierze nie poznałam lepszego modelu do zarabiania pieniędzy”.

„Biznes MLM jest genialnym rozwiązaniem dla ludzi pracowitych. Jeśli człowiek ma konkretne marzenia, cele i jest ambitny to w marketingu sieciowym może odnieść życiowy sukces. Warunek jest jeden – trzeba mieć pokorę do tego, aby chcieć się bezustannie uczyć i rozwijać. Ciągła edukacja powinna w tej dziedzinie dać profesjonalizm, który jest czynnikiem niezbędny do odniesienia sukcesu” – powiedziała nam Karolina Łappo-Rzeplińska, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Karolina Łappo-Rzeplińska ma tylko 44 lata, a już posiada taką moc biznesowych kompetencji, tak ogromną odpowiedzialność i pewność, że wystarczyłoby na kilka struktur samego Rolfa Kippa. Osiąga w branży DS/MLM niesamowite sukcesy i robi na ten temat rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom.

Posiada dwa fakultety (politologia i marketing). 20 lat kariery zawodowej w reklamie, 10 lat prowadzenia własnej, prężnej i dochodowej agencji reklamowej i domu produkcyjnego. 6 lat temu postanawia związać się z network marketingową spółką Nu Skin i budować swój prywatny network marketing. Co dalej? Jak się odnalazła w czasach pandemii okraszonej kwarantanną i lockdownem?

O tym powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Skąd pomysł? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Karolina Łappo-Rzeplińska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 18 – KAROLINA ŁAPPO-RZEPLIŃSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować