KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 19 – AGNIESZKA KRUK

przez Maciej Maciejewski
872 odsłony

„Ten alternatywny model zarabiania pieniędzy jest nie do podrobienia. Działalność w marketingu sieciowym nie oznacza tylko i wyłącznie wolności finansowej, przestrzennej, czasowej i decyzyjnej. System MLM jest dla człowieka totalną wolnością na każdym poziomie i etapie życia w pełnym tego słowa znaczeniu”.

„Żaden inny model pracy nie oferuje również ludziom tak szeroko zakrojonego rozwoju osobistego. To w systemie MLM jest ewenementem. Poza tym network marketing możemy zacząć robić z bardzo małym wkładem finansowym na starcie. Żaden inny sektor i działalność gospodarcza nie mają takich atrybutów” – mówi Agnieszka Kruk, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

O tym powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

To wieloletnia pasjonatka rozwoju osobistego. Ostatnie kilka lat pomaga także ludziom przy budowaniu marki osobistej. Pomaga swoim klientom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe. Jest także praktykiem biznesu z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych w firmach różnych branż oraz aktywnym networkerem łączącym przedsiębiorców.

Jej największe sukcesy to oczywiście rodzina, ale także owocna współpraca z kilkoma firmami, w których budowała zespoły składające się z ok. półtora tysiąca osób każdy. Jej sukces to również pozytywne zmiany, które zachodzą w jej klientach podczas wspólnej podróży po oceanie rozwoju osobistego, sukcesu w biznesie online i zwiększania kompetencji. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Jej motto brzmi: „Twój sukces zależy od Ciebie. Ja mogę Ci w tym tylko pomóc”.

A skąd w ogóle pomysł na nasz cykl wywiadów? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Agnieszka Kruk. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 19 – AGNIESZKA KRUK

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować