KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 30 – BOGUMIŁA CICHOCKA

przez Maciej Maciejewski
992 odsłony

„Kto mnie zainspirował do budowania network marketingu? Profesor Robert Gwiazdowski z Centrum im. Adama Smitha. Na jednej z konferencji powiedział, że system MLM to świetny biznes przyszłości. Stwierdził, że na razie jesteśmy nierozumiani, ale musimy wytrwać, bo to jest super dziedzina dla ambitnych długodystansowców. I od razu wiedziałam – PRZECIEŻ TO JA!”

„Potem wpadł mi w ręce historyczny, zerowy egzemplarz Network Magazynu, w którym przeczytałam, że marketing sieciowy to poważany na świecie i świetnie prosperujący sektor gospodarczy. To były poparte faktami, konkretnymi statystykami i źródłami, profesjonalne i naukowe materiały, które dołożyły paliwa do zapalonego pieca. To był punkt zwrotny w mojej karierze” – tak mówi o swoich początkach w MLM przesympatyczna Bogumiła Cichocka, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Bogumiła Cichocka pochodzi z małej miejscowości Pieszyce (Góry Sowie na Dolnym Śląsku). Od wielu lat mieszka we Wrocławiu. Dziedziną prewencji zdrowia w ramach marketingu wielopoziomowego zajmuje się 15 lat. Pomaga ludziom rozwiązywać ich zdrowotne i finansowe problemy.

Wyznaje filozofię Ikigai. To japońskie słowo określające przyjemności i istotę życia. Składa się ono z dwóch części: iki – „żyć” i gai – „powód”.  Można więc powiedzieć, że ikigai oznacza powód, dla którego chętnie wstajemy z łóżka. Dzięki tej filozofii można się cieszyć z tego, co robi się na co dzień.

„Co robię na co dzień? Inspiruję do dbania o zdrowie, motywuję do rozwoju, pomagam zarabiać offline oraz online i zawsze przy tym kieruję się intencją niesienia pomocy innym ludziom. Cieszę się, kiedy osiągają oni trwałe rezultaty i tworzą lepszy styl życia dla siebie i innych. Ciągle chłonę wiedzę z zakresu prewencji zdrowia, generowania dochodu pasywnego i z dnia na dzień staję się w tych dziedzinach lepszą wersją samej siebie. Wierzę w ludzi i w ich potencjał” – komentuje nasza interlokutorka.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl rozmów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Bogumiła Cichocka. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 30 – BOGUMIŁA CICHOCKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować