KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 32 – KRZYSZTOF MARKOWSKI

przez Maciej Maciejewski
1389 odsłony

„System o nazwie network marketing ma wiele wspaniałych atrybutów. Ja najbardziej sobie cenię szeroko rozumianą autonomię powiązaną z rozwojem osobistym. Ten biznes daje nam nieograniczoną swobodę i możliwość dokonywania śmiałych wyborów, ale zarazem odpowiednie środowisko do ciągłej, bezustannej pracy nad sobą”.

„Ktoś kiedyś powiedział, że w marketingu sieciowym tak naprawdę nie jest ważne to, jak wielki zbudujesz biznes, ile będziesz zarabiał i co osiągniesz. W biznesie MLM priorytetową sprawą jest fakt, kim się staniesz, jako człowiek. Co sobą będziesz reprezentował. Ta branża jest po prostu najlepszym weryfikatorem ludzkich dążeń i postaw” – tak mówi o swoich spostrzeżeniach na temat network marketingu Krzysztof Markowski, który był gościem jednego z naszych cyklicznych spotkań, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedział nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy go również o to, aby wyciągnął z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Krzysztof Markowski to ciekawy życia osobnik, który uczy się zadawać pytania pozwalające szukać odpowiedzi. Tak powstaje odpowiedzialność. Jedno z najbardziej nurtujących go pytań brzmi: JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM?

Jest byłym bankowcem z wykształcenia i doświadczenia. Inżynier ekonomista z zamiłowania poszukiwacz wartości w działaniu i działania w wartości. Lubi czytać książki, sport, podróże, muzykę. Miłośnik badmintona. Interesuje się psychologią, rozwojem personalnym i duchowym, także  biografiami ludzi ważnych i dodatkowo s-f. Podróżnik z chęci smakowania świata zarówno pod kątem kulinarnym, jak i kulturowo-społecznym. Jako pięćdziesięciolatek – za pomocą bardzo ciekawych informacji i doświadczeń – odzyskał zdrowie i pogodę ducha, więc teraz dzieli się tym z innymi.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl rozmów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był właśnie Krzysztof Markowski. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 32 – KRZYSZTOF MARKOWSKI

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować