Lukas Osladil czyli krótka dygresja o związkach biznesu MLM z kulturystyką najwyższych lotów

przez Maciej Maciejewski

Nowoczesny styl życia powoduje brak równowagi, co ogranicza naszą zdolność do dobrego funkcjonowania. Zdrowe odżywianie i ruch to podstawa, ale nie wszystko. Brak równowagi w organizmie pomiędzy kwasami Omega wpływa na ciało i umysł. Od funkcjonowania mózgu po zdrowie mięśni, stres oksydacyjny i ciśnienie krwi. To klucz do dobrego zdrowia.

źródło: Pixabay

Sportowiec Lukas Osladil jest ambasadorem network marketingowej marki ZinZino. To światowej sławy kulturysta. Po zajęciu czwartego miejsca w swoich pierwszych mistrzostwach (1996 rok), umocnił swoją pozycję jednego z najlepszych kulturystów świata. Każdego roku wyznacza sobie nowe cele i zdobywa nowe nagrody, awansując w klasyfikacji na najwyższą pozycję. Na koncie ma już kilka medali za pierwsze miejsce – Arnold Classic Brazil, Vancouver i Toronto Pro oraz IFBB Europa Phoenix Pro.

Jego ciało jest arcydziełem, które można podziwiać podczas zawodów. Mięśnie pośladkowe tworzą widowisko dla każdej publiczności. Zawodowi kulturyści to niewątpliwie najsilniejsi, najbardziej męscy sportowcy. W ciągu ponad dwóch dekad najdłuższa przerwa, jaką Lukas miał od podnoszenia ciężarów, to dwa tygodnie – i twierdzi, że to wszystko dzięki takim produktom jak te od ZinZino.

– Jestem 40-letnim kulturystą z czeskiej Pragi. W latach 2005-2019 zdobyłem szereg nagród na całym świecie. Zabrałem do domu wiele tytułów, w tym mistrza Czech i IFBB. Zająłem drugie miejsce na Mistrzostwach Świata (do 90 kg), Amateur Olympia London i Dayana Cadeau Classic na Florydzie. Uzyskałem między innymi ósme miejsce w Mr. Olympia – wylicza sportowiec. A jak po raz pierwszy usłyszał o produktach ZinZino? Co o nich sądzi?

– Mój przyjaciel Adam Skoda opowiedział mi o Balance Oil i innych produktach w marcu 2019 roku. Wtedy dowiedziałem się, że nie mam poprawnego stosunku Omega 6 do 3. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. Wiedziałem jednak, jak ważne dla organizmu są kwasy Omega 3, więc brałem je sporadycznie, zanim zacząłem regularnie stosować Balance Oil. Mój początkowy stosunek wynosił 4,9 : 1 i wtedy jadłem jedną lub dwie porcje tłustych ryb, np. łososia lub halibuta w tygodniu. Teraz, biorąc codziennie Balance Oil, utrzymuję stosunek 2 : 1. Obecnie zażywam jeszcze Balance Oil Vegan, Xtend +, Zino Biotic + oraz Viva + – mówi kulturysta.

Drugi test wykazujący stosunek kwasów tłuszczowych w swoim organizmie zrobił ok. 10 miesięcy po tym, jak zaczął używać Balance Oil, a wyniki spadły do 2 : 1, więc był bardzo szczęśliwy. Zobaczył, że to faktycznie działa. Testy, które można wykonać dzięki firmie ZinZino są świetnym narzędziem, dzięki któremu można w bardzo łatwy sposób, systematycznie sprawdzać efekty zainicjowanej kuracji.

– Te produkty pomogły mi zachować zdrowie, ponieważ profesjonalna kulturystyka nie jest zbyt dobra dla organizmu. Na przykład jemy za dużo mięsa i innych źródeł białka przez około 6-9 miesięcy w ciągu roku i to przez wiele lat. Nawet jeśli dodajemy do tego zdrową żywność, taką jak warzywa, owoce, ryby, jajka, migdały, orzechy i tak dalej, to jednak nie powinniśmy żyć w ten sposób. Ale dzięki ZinZino jestem w stanie utrzymać zdrowsze ciało, dzięki czemu mogę trenować i rywalizować z najlepszymi, dobrze spać i szybko się regenerować. Mając dobre zdrowie, mamy szansę być lepszymi we wszystkim, co robimy – komentuje Lukas Osladil.

Dlaczego ludzie powinni stosować dobre oleje z kwasami Omega? Faktem jest, że 95% lub nawet więcej osób na całym świecie ma wysoki stosunek Omega 6 do 3. Dzieje się tak, ponieważ nie jemy wystarczającej ilości ryb złowionych na wolności, albo ewentualnie stosujemy Omega 3 z polifenolami.

Czy ZinZino jest tylko dla sportowców? – Nie. Przecież każdy powinien dbać o swoje zdrowie. Zwykle nie zapominamy o jedzeniu, spaniu, oglądaniu telewizji, chodzeniu do toalety, codziennym spędzaniu czasu w internecie, więc to samo powinno się tyczyć ruchu i zdrowia. Starajmy się ćwiczyć co najmniej trzy do czterech razy w tygodniu przez godzinę i oczywiście codziennie zażywać dobre oleje – radzi mistrz.

Mogą Cię również zainteresować