Piramida finansowa czy piramida sukcesu? Debata ekspercka i konferencja prasowa w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium

przez Maciej Maciejewski
2808 odsłony

Na taką informację, na takie wydarzenie, czekałem 21 lat. Było warto. Przyszłość całej branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy dzieje się w tym momencie. Teraz i w tym miejscu. W tej chwili. I tylko od nas i od tego wydarzenia zależy, jak potoczy się przyszłość tej branży. Jak będzie się pracowało networkerom. Jak będą się rozwijały spółki. To historyczne, najważniejsze wydarzenie dla sektora DS/MLM. Zatem kochani… Do dzieła!

18 czerwca 2024 w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, poświęcone przyszłości sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. W samo południe, o godzinie 12:00, rozpocznie się debata pod tytułem: „Piramida finansowa czy piramida sukcesu?” 

Jestem bardzo podekscytowany nie tylko debatą, ale i całym projektem. Od lat marzy mi się profesjonalizacja branży. Połączenie doświadczeń najlepszych ludzi w tej branży pozwala nam wypracować standardy. Udział w projekcie top liderów z różnych firm to wymiana wiedzy na temat prowadzenia biznesu. Podzielimy się najlepszymi praktykami, strategiami marketingowymi oraz sposobami motywowania i wspierania swoich zespołów. Poprzez debaty i dyskusje liderów z różnych firm zwiększymy świadomość społeczną na temat branży DS/MLM, jej zalet i korzyści, jakie niesie dla ludzi zainteresowanych biznesem. Przyczyni się to do zwiększenia zainteresowania i zaufania do tej formy działalności gospodarczej. (Witold Casetti)

Podczas tej historycznej debaty, Witold Casetti dziennikarz i networker, poprowadzi trzy panele dyskusyjne. A oto ich tematy:

Jaka jest prawda?

Maciej Maciejewski, Piotr Sułkowski, Marek Staszko, Piotr Krenig, dr Renata Zarzycka, Karolina Łappo-Rzeplińska, Monika Walkiewicz. 

Pieniądze to nie wszystko!

Grażyna Krenig, Norbert Warzyszyński, Aleksandra Grzelec-Brach, Małgoarzata Bałęczna-Nowacka, Joanna Kazimierz, Izabela Malita. 

Wpływ na gospodarkę.

dr Tomasz Różański, dr Alina Vogelgesang, reprezentant PSSB, Konrad Schinske, dr Aron Axel Wadlewski, dr Anna Nitkiewicz-Jankowska, Ignacy Matyszczuk.

Przyznam szczerze, że na taką inicjatywę czekałam od momentu, w którym zrozumiałam potęgę modelu MLM. Jestem przedsiębiorcą od blisko 30 lat. 20 lat spędziłam w branży reklamowej, osiągnęłam w niej duży sukces, ale nigdy nie zarabiałam tak dobrze, jak obecnie. Uważam, że kierunek studiów DS/MLM powinien być wykładany na wszystkich biznesowych uczelniach i powinien go poznać każdy pożądający powodzenia finansowego człowiek. Tylko właściwa edukacja jest w stanie zmienić postrzeganie branży oraz pokazać zalety tego modelu, docelowo wykształcić specjalistów i profesjonalistów w tej dziedzinie. Żyjemy w czasach ciągłych zmian. Zmiany dotyczyć będą również rynku pracy. Według tegorocznej prognozy Międzynarodowego Funduszu Walutowego AI (sztuczna inteligencja) wpłynie na 40% miejsc pracy na świecie, likwidując część z nich. Jak szacował w zeszłym roku bank Goldman Sachs, do 2030 roku sztuczna inteligencja może zastąpić 300 mln pełnoetatowych miejsc pracy – i w części firm już to zaczyna robić. W network marketingu będzie można tę pracę znaleźć. MLM będzie oznaczał okazję na szybkie przebranżowienie się i możliwość zarabiania pieniędzy. Jest tylko jeden warunek. Ludzie muszą ten model poznać, zrozumieć i traktować jak pracę, a nie zabawę, hobby czy pasażowanie przed kamerą. Dlatego bardzo mnie cieszy, że Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium z Warszawy otwiera się na edukację w tym zakresie. Lepszego momentu nie było. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być częścią tego projektu i serdecznie zapraszam 18 czerwca do Warszawy. (Karolina Łappo-Rzeplińska)

Debata oraz towarzysząca jej konferencja prasowa będą jednocześnie prezentacją nowych, w większości pierwszych na świecie kierunków studiów, które ruszą na uczelni Pedagogium od jesieni tego roku. Wśród nich znajdą się innowacyjne programy na miarę przyszłości, takie jak:

  • EMBA dla branży Sprzedaży Bezpośredniej/Marketingu Sieciowego
  • Sprzedaż Bezpośrednia i Marketing Sieciowy  I i II stopień
  • MBA Business New Age,
  • Business NewAge – Multi Influencer Marketing  I i II stopień
  • Aspekty Prawne i Jakościowe Branży Konopnej
  • Rolnictwo regeneratywne
  • Biznes i Logistyka Azja – UE
  • Terapeuta Konopny

a także wiele innych, unikalnych kierunków, łącznie 17 nowych programów edukacyjnych.

Po debacie, o godzinie 14:00, odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawione zostaną szczegóły nowych kierunków studiów oraz możliwości, jakie oferują one przyszłym studentom. Na podstawie projektu studiów EMBA dla branży Sprzedaży Bezpośredniej/Marketingu Sieciowego wykażemy innowacyjność i wyjątkowość tych projektów

Od lat sektor DS/MLM systematycznie rozwija się pomimo zawirowań jakie obserwujemy w gospodarce. Wiedza jaką dysponuje społeczeństwo na temat funkcjonowania tej branży ciągle jest niewystarczająca i wypełniona mitami zaczerpniętymi z opowieści przy ognisku. Tego typu debaty eksperckie są wręcz niezbędną inicjatywą potrzebną nam wszystkim, jak choremu transfuzja krwi. Nadszedł czas, aby w poważny sposób podejść do rozwoju sektora DS/MLM stwarzając silne podwaliny rzetelnej wiedzy i umiejętności w społeczeństwie. (dr Alina Vogelgesang)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką sprzedaży bezpośredniej, marketingu sieciowego (MLM) oraz nowych kierunków studiów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Data: 18 czerwca 2024 roku

Godzina: 12:00 – Debata, 14:00 – Konferencja prasowa 

Miejsce: Pedagogium, Warszawa

Strona wydarzenia: Facebook

Tworzymy pierwsze na świecie tak wysokiej klasy, renomowane studia dla branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Wreszcie jest szansa na to, żeby ziściło się moje wielkie marzenie, aby powstał zawód networkera. Pragnę, aby sektor DS/MLM cieszył się należytym uznaniem, szacunkiem, żeby ludzie, którzy do niego dołączają wiedzieli, że robią coś, co nie tylko służy im, ale również innym ludziom. I to zarówno w aspekcie oferowanych usług i produktów, ale również w kwestii oferowanej szansy biznesowej. Wierzę, że te studia, jak i inne działania edukacyjne, które mamy w planach, wpłyną na profesjonalizację tej branży i ludzie po takiej edukacji będą wyznaczali nowe trendy i standardy. Debata, która będzie miała miejsce 18 czerwca br. to wydarzenie absolutnie bez precedensu. Zapraszam. (Piotr Krenig)

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium to uczelnia wyższa w Warszawie, która nieustannie rozwija swoją ofertę edukacyjną, odpowiadając na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i nowoczesnych technologii. Więcej informacji w tym miejscu: www.pedagogium.pl

Mogą Cię również zainteresować