Premiera nowego katalogu i nowości Prouvé – jesień 2020

przez Maciej Maciejewski

29 września br. odbyła się premiera online #4 katalogu polskiej, network marketingowej firmy Prouvé oraz jej nowości produktowych. Marka znana z pięknych zapachów, przygotowała między innymi nowe perfumy skomponowane z najlepszych, francuskich olejków.

– Ostatnie miesiące poświęciliśmy między innymi na pracę nad nowymi kompozycjami zapachowymi. Wraz z perfumiarzami z Grasse stworzyliśmy kolejne zapachy dla kobiet i mężczyzn, a w ekskluzywnej linii Unique Collection, obok znanych i lubianych perfum, pojawiły się uwodzicielskie Absolute Charm dla niej i ekscytujące Infinite Force dla niego – mówi Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki Prouvé.

Absolute Charm to perfumy, które uwydatniają piękno kobiety i podkreślają jej wdzięk. To połączenie zmysłowych, białych kwiatów z nutą piżma, egzotycznej paczuli i ciepłego bursztynu. Infinite Force to zapach, który podkreśla siłę, temperament i wyjątkowość mężczyzny. Łączy w sobie aromat kwiatu pomarańczy i bursztynu z pikantnymi nutami korzennymi i dodającymi mocy nutami drzewnymi.

Oferta perfum została powiększona o trzy propozycje dla pań – kwiatowe, zmysłowe i kuszące perfumy #69, świeże i lekkie #71 oraz eleganckie, orientalno-kwiatowe #73. Są także dwie propozycje dla panów – niezwykle ożywczy i świeży zapach #46 oraz elegancki i aromatyczny #48.

Wraz z pojawieniem się nowych zapachów, została zmieniona także butelka perfum. Nowy flakon jeszcze lepiej odzwierciedla klasyczny, francuski styl i elegancję marki. Butelka została zaprojektowana, spersonalizowana i wyprodukowana specjalnie dla Prouvé. Jest sygnowana jej logo, ma unikalny design i nowy kształt.

Z kolei seria kosmetyków kolorowych Make me Up powiększyła się o Płynny eyeliner, dzięki któremu można stworzyć niewiarygodnie efektowny makijaż oczu. Specjalnie dobrany pędzelek oraz formuła z dużą zawartością pigmentów, umożliwia stworzenie perfekcyjnej kreski z kaligraficzną precyzją, bez smug i prześwitów, która nie blednie i nie zmienia intensywności przez cały dzień. Eyeliner jest wodoodporny oraz odporny na warunki atmosferyczne i sebum. Zapewnia trwały makijaż nawet przez 12 godzin. Ma niezwykle delikatną, bezzapachową formułę, idealną dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Filmy przedstawiające nowe produkty można obejrzeć na oficjalnym kanale marki na YouTube.

Mogą Cię również zainteresować