Sprzęt z Tefala nie nawala. Rozmowy Kontrolowane

przez Maciej Maciejewsk

Emigracja ekonomiczna tłumaczona brakiem możliwości zarobkowych w Polsce to pic na wodę. Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę na zmywak czy do zamiatania ulic, aby uczciwie zarabiać godne pieniądze. Wystarczy się trochę rozejrzeć i przede wszystkim chcieć.

Andrzej & Jolanta TłuszczowieAndrzej & Jolanta Tłuszczowie

Jest wiele alternatywnych, dogodnych metod na zarabianie pieniędzy. Wystarczy odrobina charyzmy i przedsiębiorczości. Bardzo dobre warunki stwarzają dziś np. firmy sprzedaży bezpośredniej. Polacy współpracujący z marką Tefal, dzięki jej rozpoznawalności mają wysoką skuteczność sprzedaży, która wynosi średnio 50%, a zaznaczyć trzeba, że dla koncernu Groupe SEB to dopiero początek budowania biznesu w systemie direct selling. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych latach zaobserwujemy w tym projekcie dynamiczne wzrosty.

Andrzej i Jolanta Tłuszczowie to przesympatyczne małżeństwo ze Śląska, które od roku buduje swój biznes w oparciu o współpracę ze znaną na całym świecie i cenioną marką Tefal (Groupe SEB). Ten koncern to globalny potentat, numer 1 w dziedzinie sektora małych artykułów sprzętu gospodarstwa domowego. Andrzej jest obecnie w Tefalu na pozycji regional managera, a Jolanta to lider.

– To fakt. Sprzęt z Tefala nie nawala. I właśnie renoma, wysoka jakość, bezawaryjność i innowacyjność tych produktów spowodowała, że zdecydowaliśmy się postawić wszystko na jedną kartę i związać się z tą marką. Jeśli chodzi o nasze sztandarowe asy w rękawie – roboty kuchenne Companion oraz i-Companion, to m.in. ich wysoka jakość sprawia, że mamy bardzo dużą skuteczność sprzedaży – mówi Andrzej Tłuszcz.

– W dzisiejszej dobie bardzo ważne jest, w jakiej jesteśmy firmie. Najlepiej współpracować z marką cieszącą się nieposzlakowaną opinią i dużymi obrotami od 1857 roku. Marka Tefal rozpoznawana jest w każdym domu, ma bardzo dobrą renomę na całym świecie – dlatego tutaj pracuje się świetnie. Operacyjnie, w Regionie Południe czyli w Dystrykcie Śląskim mamy pod sobą cztery województwa – śląskie, opolskie, łódzkie i świętokrzyskie. Zapraszamy więc osoby z podległych nam regionów kraju do współpracy. Mamy dla Was świetną ofertę – dodała Jolanta Tłuszcz.

Kontakt:

Jolanta Tłuszcz tel.: 604 433 801

Andrzej Tłuszcz tel.: 606 785 723

e-mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/groups/1192214677499811/

Groupe SEB od 160 lat gości w domach mieszkańców blisko 150 krajów, będąc międzynarodowym liderem w produkcji i sprzedaży małych artykułów sprzętu gospodarstwa domowego. Pod swoim szyldem zrzesza ponad 20 uznanych marek, których produkty powstają w 40 fabrykach na całym świecie. Najbardziej znane i cenione przez konsumentów marki, wchodzące w skład Groupe SEB to: TEFAL, MOULINEX, KRUPS, LAGOSTINA czy ROWENTA, których produkty od wielu lat można kupić w krajach Europy, Ameryki Północnej czy Japonii, a w ostatnich latach coraz większym powodzeniem cieszą się także w Chinach i Brazylii. Produkty marek z Groupe SEB od lat goszczą w domach wielu z nas, ułatwiając nam życie. Groupe SEB to firma, która na przestrzeni lat swoją pasją do ciągłego rozwoju, pracą zespołową i szacunkiem dla ludzi zdobyła zaufanie wielu klientów.

Marek Magnowski, dyrektor ds. sprzedaży bezpośredniej marki TefalMarek Magnowski, dyrektor ds. sprzedaży bezpośredniej marki Tefal

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Groupe SEB, marki Tefal i urządzenia Companion:

Companion czyli Tefal wchodzi w direct selling

Przez podniebienie do bogactwa. Tefal Companion

Studio Kuchenne Tefal Companion w Będzinie

Tefal Companion – Pierwsza Ogólnopolska Konferencja

Tefal Companion. Rozmowy o dobrym biznesie

Tefal i-Companion. Nowa era robotów kuchennych

Ekipa z Tefala wypoczywała na Krecie

TEFALAND – Groupe SEB wypływa na szerokie wody

Mogą Cię również zainteresować