STRATEGIE W BIZNESIE część 28. Magdalena Knycpel

przez Maciej Maciejewski
2015 odsłony

„Biznes działający na zasadach network marketingu jest tak świetnie skonstruowany, że człowiek odniesie w nim sukces, ale po warunkiem, że pomoże innym ludziom odnieść sukces. Mało tego… Wspaniała przygoda zaczyna się wtedy, kiedy kilka osób z naszej grupy odniesie jeszcze większy sukces niż my. Czyli Twój sukces jest wypadkową sukcesu Twoich liderów”.

Magdalena Knycpel. Buduje biznes MLM razem z mężem. Liderka TOP 3 w jednej z wiodących firm poruszających się w systemie network marketingu na świecie. Jej struktury wygenerowały 18 milionów obrotu tylko w 2021 roku. Matka dwójki dorosłych już dzieci, podróżniczka, mentorka, autorka książki, szkoleń i warsztatów, które pomogły setkom networkerów osiągnąć szybki sukces w karierze. Jej motto brzmi:

Ucz się od praktyków, którzy odnieśli sukces, a nie od teoretyków, którzy więcej gadają niż działają.

Z wykształcenia jest tłumaczem, jednak przez większość swojej kariery zawodowej była przedsiębiorcą w wielu branżach – raz na wozie, innym razem pod wozem. Prowadzenie biznesów tradycyjnych doprowadziło ją w wieku 50 lat do poważnych problemów finansowych:

„Dobrze pamiętam, jak otrzymałam w tamtym czasie pisemko z ZUS prognozujące moją przyszłą emeryturę. Widniała w nim kwota 670 zł. Nie wiedziałam co mam robić. Śmiać się czy płakać. Przypomniałam sobie wówczas słowa mojego taty, który dał mi w moje 18 urodziny pewną poradę życiową. Towarzyszy mi ona do dziś. Powiedział tak: <<Córko, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.>>

Ponieważ znałam wówczas liderów MLM, którzy wypracowali wysokie dochody pasywne, byłam już przekonana do systemu marketing sieciowy. I tak oto 8 lat temu znalazła mnie firma, z którą współpracuję do dziś. A właściwie to ja ją mentalnie do siebie przyciągnęłam. I to był strzał w dziesiątkę” – mówi bohaterka naszego wywiadu.

Obecnie wie na swoim przykładzie, że z właściwą firmą i planem rozliczeniowym, dobrze przygotowanym systemem edukacji, unikalnym produktem, a także pod właściwymi skrzydłami liderów… można wypracować dochód pasywny. Prawdziwe, pięciocyfrowe rentierstwo wygenerowała po roku pracy, a później jej dochody rosły z miesiąca na miesiąc.

„Jeśli masz wewnętrzną motywację, czyli masz motyw w postaci swojego <<po co mam to robić>> i dołączysz do tego akcję, czyli systematyczne działanie, takie fizyczne i mentalne, to rezultaty pojawią się prędzej niż myślisz. MLM dał mi więcej niż oczekiwałam – poza bardzo wysokimi, pasywnymi dochodami, czyli wolnością czasową i finansową – mnóstwo przyjaźni, podróży, cztery nowe auta, samorealizację, rozwój osobisty i styl życia, o jakim kiedyś mogłam tylko pomarzyć. Zwykle ludzie składając sobie życzenia mówią: <<Niech Ci się spełnią Twoje marzenia. >> A moje życzenia dla Ciebie brzmią tak: <<Życzę Ci, abyś to TY spełniał wszystkie swoje marzenia. >>

Ale system MLM to nie tylko cyfry i motywacja. O wszystkie atrybuty i aspekty związane z network marketingiem zapytał Magdalenę Knycpel kilka dni temu Dariusz Hampel w swoim tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE. Cały wywiad można zobaczyć na fanpejdżu Network Magazynu. Magdalena Knycpel. Zapraszam tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 28. Magdalena Knycpel

   

Mogą Cię również zainteresować