Tefal będzie świętował w Czarnym Potoku

przez Piotr Hoffman
933 odsłony

Marka Tefal po raz kolejny organizuje konferencję działu sprzedaży bezpośredniej. Tym razem swoich sprzedawców zabiera w urokliwe polskie góry, do hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Spotkanie to będzie ukoronowaniem kolejnego roku rozwoju i dalszego wchodzenia marki w świat sprzedaży bezpośredniej.

Miejsce konferencji. Hotel Czarny Potok Resort & SpaMiejsce konferencji. Hotel Czarny Potok Resort & Spa

Na gości czekają nie tylko urokliwe pejzaże i hotelowe wygody, ale też ciekawe, merytoryczne wystąpienia. Na scenie będziemy mogli dowiedzieć się więcej o Groupe SEB Polska od samego dyrektora generalnego spółki, poznać podsumowanie roku ubiegłego i plany działań na rok 2018, o czym powie sam dyrektor działu sprzedaży bezpośredniej. Nie zabraknie też prezentacji nowych produktów w związku z rozszerzeniem portfolio firmy, która w 2018 roku chce podbijać nie tylko kategorię robotów gotujących (jak do tej pory z Tefal Companion), ale też przy pomocy innych kategorii produktowych.

Znając innowacyjność i dynamiczny rozwój firmy wiemy, że będzie to dawka wiedzy i motywacji, a także nowych rozwiązań na kolejny rok. Wisienką na torcie niech będzie fakt, że po zeszłorocznym występie Krzysztofa Krawczyka marka Tefal nie zwalnia tempa i na tegoroczną konferencję zaprosiła samą… Urszulę! Zabawa do białego rana jest więc gwarantowana.

Urszula, gwiazda wieczoruUrszula, gwiazda wieczoru

„Network Magazyn” jako jedyne w Polsce, niezależne pismo o sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, po raz kolejny obejmuje patronat medialny nad tym wydarzeniem. Dzięki temu udało nam się – specjalnie dla Czytelników – wynegocjować i dostać 10 specjalnych zaproszeń na tą konferencję dla osób z poza firmy, które chciałyby wejść w Tefalowy świat i przekonać się o tym, jakim partnerem w biznesie może być Groupe SEB. Zaproszenie obejmuje udział w konferencji, uroczystej kolacji z koncertem Urszuli i przednią zabawą do rana oraz noclegiem w ekskluzywnym hotelu.

Zaproszenia dostanie pierwszych 10 osób, które na adres [email protected] prześlą e-maila z treścią – CHCĘ IŚĆ NA TEFAL. W mailu trzeba również podać imię i nazwisko. To ważne. Konkurs trwa od momentu publikacji tego materiału do 12 stycznia 2018 roku godz. 22:00. Do Dzieła! Oto szczegółowe informacje o II Ogólnopolskiej Konferencji Sprzedaży Bezpośredniej TEFAL:

Miejsce: Krynica-Zdrój hotel Czarny Potok Resort & Spa

Data: 16-17 styczeń 2018 roku

Start: Godz. 16:00

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Goupe SEB, marki Tefal i urządzenia Companion:

Companion czyli Tefal wchodzi w direct selling

Przez podniebienie do bogactwa. Tefal Companion

Studio Kuchenne Tefal Companion w Będzinie

Tefal Companion – Pierwsza Ogólnopolska Konferencja

Tefal Companion. Rozmowy o dobrym biznesie

Tefal i-Companion. Nowa era robotów kuchennych

Ekipa z Tefala wypoczywała na Krecie

TEFALAND – Groupe SEB wypływa na szerokie wody   

Mogą Cię również zainteresować