Tefal i-Companion. Nowa era robotów kuchennych

przez Paulina Rucińsk

Żyjemy w czasach coraz bardziej zaawansowanych technologii, służących naszej wygodzie i bezpieczeństwu. Drogą innowacji podążają już niemal wszystkie branże, także małe AGD. Zobaczmy jakiego asa w rękawie skrywa marka Tefal…

Smart cooking czyli sprytne gotowanie to trend, w którym dzięki wykorzystaniu zaawansowanych, innowacyjnych technologii, możesz gotować przy użyciu aplikacji mobilnej, robiąc w tym czasie wiele innych rzeczy. Przypalone mięso, zważona masa do ciasta czy rozgotowane potrawy to już przeszłość! Wielofunkcyjny robot gotujący Tefal i-Companion będzie pracował, a Ty… możesz odpocząć!

Jak działa smart cooking?

Bardzo łatwo! W telefonie lub na tablecie instalujesz aplikację mobilną, za pomocą której zdalnie sterujesz połączonym z nią robotem kuchennym. Dodatkowym plusem naszej aplikacji jest stale powiększający się zasób przepisów i inspiracji kulinarnych, z których możesz korzystać. Dzięki nim Twoje menu nigdy nie będzie nudne. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem kuchni, nie szkodzi! Gotowanie z Tefal i-Companion jest naprawdę łatwe!

W aplikacji wybierasz interesujący Cię przepis, pobierasz gotową (tak!) listę składników i robisz zakupy. Wracasz do domu i na Twoim smartfonie otwierasz instrukcję przygotowania dania krok po kroku. Po każdym wykonanym działaniu dostajesz alert na telefon (lub tablet), przypominający, że dana faza przygotowania potrawy właśnie się zakończyła oraz informację, co masz zrobić w kolejnym kroku. Nowoczesne roboty kuchenne marki Tefal to tak naprawdę super mądre komputery. Ich procesor automatycznie zarządza czasem gotowania i temperaturą na każdym etapie przygotowywania posiłku. Już nigdy nic się nie przypali ani nie rozgotuje. Dodatkowa funkcjonalność aplikacji to możliwość kontaktu z innymi użytkownikami niesamowitego i-Companion, dzięki czemu dzielicie się opiniami i nawzajem inspirujecie. Naprawdę warto spróbować!

Dlaczego Tefal Companion?

Posiadanie robota kuchennego to ogromna oszczędność czasu oraz gwarancja udanych posiłków dzięki niesamowitej precyzji działania urządzenia. Bez względu na to, czy wybierzecie wersję smart czy tradycyjny Tefal Companion, nowoczesne roboty gotujące Tefal będą Waszym nieocenionym pomocnikiem w kuchni. Dzięki 5 różnym przystawkom i funkcji gotowania zastępują ponad 10 urządzeń kuchennych. Są idealne do: gotowania, gotowania na parze, gotowania na wolnym ogniu, podsmażania, siekania, wyrabiania ciasta, ubijania, mieszania, mielenia, blendowania, rozdrabniania oraz kruszenia. Z nim przygotujesz kompletne menu – od przystawki, przez danie główne, aż po deser. I to wszystko w bardzo szybkim czasie.

Roboty gotujące Tefal to rozwiązanie dedykowane zarówno początkującym kucharzom – dzięki programom automatycznym (sosy, zupy, wolne gotowanie, gotowanie na parze, ciasta oraz desery), jak i zaawansowanym pasjonatom gotowania – dzięki trybowi manualnemu, w którym możecie sami wybrać odpowiednie ustawienia temperatury (od 30°C do 130°C), czasu gotowania i prędkości.

W zestawie znajduje się 5 dedykowanych przystawek:

  • Nóż tnący Ultrablade, czyli wielofunkcyjne narzędzie do rozdrabniania i mielenia różnych składników.
  • Przystawka do ubijania piany sprawdza się przy przygotowywaniu kremów, majonezów czy też sosów.
  • Nóż do wyrabiania i kruszenia rewelacyjne sprawdza się w zagniataniu ciężkich ciast, jak i rozdrabnianiu twardych składników.
  • Mieszadło jest wykorzystywane do mieszania składników, nawet najbardziej delikatnych bez ich uszkadzania.
  • Koszyk do gotowania na parze pozwala na przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków.

Do urządzenia w wersji tradycyjnej dołączona jest także książka kucharska z inspiracjami na pełne menu. Jeśli wybierzecie model i-Companion w aplikacji mobilnej znajdziecie wszystkie przepisy i  szereg dodatkowych udogodnień, takich jak np. możliwość stworzenia elektronicznej listy zakupów. Dzięki temu, że nie ma konieczności doglądania potraw w trakcie gotowania, oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na inne zajęcia.

Duża pojemność umożliwia przygotowanie posiłku dla całej rodziny. Tefal i-Companion to smaczne, domowe gotowanie za jednym dotknięciem. Wielość posiadanych przez robota funkcji i  jego zaawansowanie technologiczne sprawiają, że zyskamy w swojej kuchnia prawdziwego kulinarnego towarzysza!

Uwaga! Chcesz zostać testerem sprzętu Tefal? Mówisz i masz. Zobacz jaką akcję przygotowała marka. Dla Ciebie: TESTUJ Z TEFAL.

1. „Companion czyli Tefal wchodzi w direct selling”

2. „Przez podniebienie do bogactwa. Tefal Companion”

3. „Studio Kuchenne Tefal Companion w Będzinie”

4. „Tefal Companion – Pierwsza Ogólnopolska Konferencja”

5. „Tefal Companion. Rozmowy o dobrym biznesie”

Marka Tefal należy do koncernu Groupe SEB. To obecny w prawie 150 krajach, wiodący producent małych urządzeń gospodarstwa domowego, skupiający ponad 20 międzynarodowych i lokalnych marek w kategoriach, takich jak: patelnie, garnki, urządzenia do gotowania i przygotowania potraw, ekspresy do kawy, urządzenia do prasowania, odkurzacze oraz urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała. Jest reprezentowana przez ponad 20 uznanych, międzynarodowych marek, co pozwala Groupe SEB na rozwijanie pozycji lidera zarówno na dojrzałych rynkach takich jak Europa, Japonia czy Ameryka Północna, jak i na rynkach wschodzących, np.: w Chinach, Brazylii, Rosji, Turcji i wielu innych. 

Mogą Cię również zainteresować