Wiarygodność i rzetelność w biznesie MLM. Spółka Organic Life wyróżniona Złotym Certyfikatem Rzetelna Firma

przez Maciej Maciejewski

Znów polski, network marketingowy projekt otrzymał prestiżowe wyróżnienie. Firma Organic Life zgarnęła kilka dni temu Złoty Certyfikat Rzetelna Firma. Mogą go dostać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy wykażą się w swoim działaniu szeroko rozumianą biznesową rzetelnością i uczciwością. Brawo!

Otrzymanie takiego certyfikatu ułatwia budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, jako spółki wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy  programu otrzymują m.in. dowód potwierdzający brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco i dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności i wypłacalności danego podmiotu. Program Rzetelna Firma skupia ok. 40 000 polskich przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia, gdyż bardzo ciężko pracujemy nad tym, aby budować rzetelny i wiarygodny biznes MLM. Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy za rok 2019 dla naszej spółki jest już w drodze do nas. W tym roku gala była po raz kolejny prowadzona przez Marcina Prokopa i odbyła się w formie online. Pomimo tego, że nie uczestniczyliśmy w niej osobiście, nagroda cieszy nas niesamowicie i jest wspaniałym podsumowaniem naszej ciężkiej pracy. Będziemy nadal robili wszystko co w naszej mocy, aby budować nasz polski biznes MLM rzetelnie i etycznie. Liczymy na kolejne wyróżnienie Rzetelnej Firmy za rok 2020 – powiedziała nam Katarzyna Śnieżko, prezes zarządu Organic Life SA.

Radości nie kryją również niezależni dystrybutorzy budujący swój system MLM w oparciu o współpracę ze spółką Organic Life. „Przepełnia mnie wielka radość i duma ze współpracy z tak stabilnym i rzetelnym partnerem biznesowym, jakim jest Organic Life” – napisała na Facebooku Małgorzata Radziszewska. „Jestem dumna z faktu, że Organic Life otrzymuje kolejną nagrodę. Jestem przekonana, że będzie ich jeszcze więcej!!! Dobra marka sama się broni wysoką jakością i rzetelnością” – dodała Dorota Głowacka.

Komentarz Piotra Jurewicza: – Firma Organic Life to był mój bardzo przemyślany wybór. Miałem kilkuletnie doświadczenie z firmami działającymi w branży rekomendacyjnej, więc wiedziałem jakiej firmy szukam. Dwie poprzednie spółki nie były polskie, a moja współpraca z nimi zakończyła się dlatego, że pierwsza zmieniła kompletnie zasady działania, a druga została przejęta przez inny podmiot. W obu przypadkach stwierdziłem – jak zresztą większość liderów, partnerów i klientów – że to już nie to samo. W zasadzie to nawet chciałem już dać sobie spokój z branżą networkową, bo nie miałem ochoty „świecić” oczami przed kolejnymi zaproszonymi do współpracy czy poleconymi klientami za wolty kolejnych firm. Poza tym z obecnych wtedy na rynku spółek, żadna – mówiąc kolokwialnie – mi nie pasowała. Wiedziałem jednak, że branża MLM to sektor o olbrzymich możliwościach i chcąc wyrwać się z „wyścigu szczurów” należy koniecznie brać ten system pracy pod uwagę. No i wtedy pojawił się Organic Life. Mógłbym pisać długo dlaczego tę firmę wybrałem, ale podsumuję to w kilku najważniejszych według mnie punktach. Po pierwsze autorski, uczciwy i idealnie odpowiadający na potrzeby szerokiego rynku produkt. Po drugie „zwykła” cena, ale jakość produktu na poziomie marki premium. Po trzecie konkretna, długoterminowa i co ważne oparta na wartościach misja działania. Po czwarte prosty, sprawiedliwy i zachęcający do rozwoju struktur partnerskich plan marketingowy. No i po piąte – korzyści, również dla klientów, a nie tylko dla partnerów. Decyzja na tak zapadła w roku 2016. Wtedy firma dopiero startowała na rynku. Biorąc jednak pod uwagę jej dzisiejszą pozycję, był to bardzo dobry wybór. Przez ponad 3 lata ze względu na moje zaangażowanie w klasycznym biznesie, byłem bardziej jej klientem niż aktywnym partnerem, ale od lata tego roku zmieniłem podejście i tylko utwierdzam się w przekonaniu, iż Organic Life to jest TO!

Komentarz Karoliny Kurowskiej: – To świetne uczucie wiedząc, że jest się częścią takiej niesamowitej firmy jak Organic Life. Teraz trafia w ręce właścicieli Certyfikat Rzetelna Firma, a wcześniej ich produkty otrzymały kilka innych, ważnych nagród! Super, że mamy w Polsce taką spółkę! Organic Life ma w swojej ofercie wysokiej jakości dermokosmetyki dla całej rodziny, jednak i osoby, które pragną się rozwijać czy działać biznesowo, otrzymają od Organic Life wszystko, czego potrzebują. Serdecznie gratuluję Kasi i Arkowi jeszcze raz tego, co osiągnęli i życzę im kolejnych sukcesów!

Komentarz Małgorzaty Daniel: – Przyglądałam się różnym firmom z branży MLM szukając dla siebie takiej, która będzie współgrała z moimi wartościami i dzięki której będę mogła realizować moje cele oraz marzenia. Istotną rzeczą była dla mnie  kwestia związana z wykorzystaniem mojej profesjonalnej wiedzy. Jestem kosmetologiem, naturoterapeutą oraz specjalistą promocji zdrowia, od wielu lat zarządzam rodzinnym biznesem Instytut Urody i Zdrowie Dama-med. Jestem również trenerem rozwoju osobistego i biznesu na licencji szwajcarskiej marki Structogram. Dzięki poleceniu mojej koleżanki bliżej zainteresowałam się firmą Organic Life i dzisiaj mogę powiedzieć, że był to strzał w 10. Spółka produkuje najwyższej jakości kosmetyki i suplementy organiczne, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Jest firmą posiadające własne plantacje i laboratoria. Wszystkie receptury są oryginalne i niepowtarzalne, dające konkretne rozwiązania na problemy, z którymi na co dzień spotykam się w mojej pracy zawodowej. Firma dała mi także możliwość dzielenia się z przedsiębiorcami moją wiedzą, a jest to dla mnie niezwykle ważny element współpracy. Branża MLM daje nieograniczone możliwości rozwoju na wielu poziomach. Dotyczy to budowania stabilnej nogi finansowej, co daje konkretne pieniądze na przyszłość. Istotnym elementem jest również kwestia rozwoju osobistego i biznesowego. Organic Life wygrywa z każdą inna firmą w przedbiegach, ponieważ z wielkim zaangażowaniem inwestuje w rozwój każdego przedsiębiorcy podejmującego biznesową współpracę. Programy edukacyjne, które każda osoba dostaje w pakiecie aktywacyjnym, są po prostu bezcenne. Właściciele firmy Katarzyna i Arkadiusz Śnieżko to wizjonerzy, ludzie o wielkim sercu, z ogromnymi planami na rozwój spółki, a to w 100% wpisuje się w moje postrzeganie biznesu, z którym związałam swoją przyszłość.

Mogą Cię również zainteresować