Za nami kolejny Business Development Seminars przeprowadzony online przez firmę DuoLife

przez Maciej Maciejewski
1665 odsłony

BDS to cykliczne spotkania, dzięki którym ludzie mogą bliżej poznać firmę DuoLife, jej zarząd, radę naukową, kierunek działania oraz wysłuchać partnerów tego biznesu MLM, którzy dzięki spółce zmienili swoje życie. Muszę przyznać, że te historie zawsze mnie niesamowicie inspirują.

W obecnej dobie, kiedy wszędzie i cały czas słyszymy o dramatycznej sytuacji wielu biznesów tradycyjnych, działająca w systemie MLM spółka DuoLife – firma z ośmioletnim stażem – przeżywa niesamowite wzrosty. Na wczorajszym Business Development Seminars Norbert Janeczek – jeden z założycieli tego przedsięwzięcia – poinformował o 60-70% wzrostach sprzedaży w roku 2020.

Ale to nic. Jak się okazało rok 2021 to już teraz wzrosty ponad planowe. Dowiedzieliśmy się również o samej idei soft marketingu, który w centrum stawia człowieka – jego potrzeby czyli rozwój osobisty, edukację, finanse oraz fantastyczne produkty, które są odpowiedzią na wiele bardzo ważnych wyzwań cywilizacyjnych.

Sesja wyróżnień tylko podkreśliła dynamikę rozwoju tego network marketingu. Od ostatniego BDS, które odbyło się 29 stycznia 2021 rdoku, do dziś w DuoLife pojawiło się ponad 2 000 awansów!

W wypowiedziach wielu osób, które osiągnęły swoje kolejne szczeble kariery, nieustannie przewijała się jedna myśl – dzięki DuoLife prelegenci zmienili spojrzenie na biznes sieciowy. Biznes, który może mieć bezpośredni wpływ na ludzką egzystencję. Dzięki niemu partnerzy firmy realizują swoje cele oraz pomagają innym w realizacji ich celów.

W tym miejscu muszę również wspomnieć o automatyzacji naszej pracy w MLM i naszym virtual prezenterze. To właśnie dokładnie rok temu 16 kwietnia 2020 roku firma wprowadziła narzędzie, dzięki któremu każdy może profesjonalnie budować swój biznes online – międzynarodowo. Zatem podczas BDS dużo czasu poświęcono temu zagadnieniu. Po raz kolejny mogłam również na sesji zdrowia wysłuchać dr Piotra Kardasza –przewodniczącego rady naukowej DuoLife. Doktor Kardasz opowiedział m.in. o innowacyjnym, nowym produkcie – DuoLife Clinical Formula ProBactilardii.

Ponad 1 300 osób, które wzięły udział w tym BDS – Online pokazuje ogromną świadomość społeczną w zakresie profilaktyki zdrowia i ogólnie dbania o siebie, ale również poszukiwania stabilnego biznesu. Była to niezwykle inspirująca sobota. BDS fantastycznie poprowadzili dyrektor generalny Norbert Warzyszyńki i dyrektor krajowa Katarzyna Bystrzanowska.

Dla mnie był to już kolejny BDS i jestem wdzięczna za wszystkie lekcje i fantastycznych ludzi, których spotkałam dzięki DuoLife. Myśl i przesłanie, które zostanie ze mną na zawsze, to słowa Norberta Janeczka – „DuoLife to społeczność szczęśliwych ludzi, gdzie ważna jest etyka, uczciwość i szacunek do drugiego człowieka”. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu.

Komentarz Tomasza Zabawy: – Kolejny BDS by DuoLife OnLine i ponad 1 300 uczestników na żywo… co się dzieje! Jak powiedział Michael Hopf „Trudne czasy tworzą silnych ludzi. Silni ludzie tworzą dobre czasy. Dobre czasy tworzą słabych ludzi. Słabi ludzie tworzą trudne czasy”. I koło się zamyka. Zaprezentowane wczoraj sukcesy/awanse to ponad 2 000 osób tylko na przestrzeni  od 29.01.2021 do 10.04.2021. Awanse ponad 2 000 osób! Niesamowite historie sukcesu biznesowego i zdrowotnego. To nic innego jak dowód na to, że jeżeli ma się ogromne „po co” i „dlaczego”, jeżeli ma się ogromne marzenia, jeżeli ma się jasno wytyczony cel, jeżeli ma się w sobie ogromną determinację, jeżeli jest się konsekwentnym i wytrwałym… To wbrew wszystkim niesprzyjającym okolicznościom jak pandemia i lockdown, kryzys gospodarczy… pracując online z domu, mając za partnera biznesowego tak genialną firmę, idealnie wpasowującą się w dzisiejsze czasy, z tak genialnymi produktami zdrowotnymi, kosmetycznymi, żywności funkcjonalnej i rozwiązaniami biznesowymi, bardzo dobrze zarządzaną i błyskawicznie reagująca na wyzwania obecnego rynku… Można odnieść ogromny, swój prywatny sukces. I mieć wpływ na kreowanie lepszych czasów. Wielkie, wielkie, wielkie dzięki. Coś pięknego. Szczęście, zdrowie, bogactwo. Aby każdy dzień był wyjątkowy.

Mogą Cię również zainteresować