BIZNESOWY KOMPAS. Odpalamy nowy projekt

przez Maciej Maciejewski
455 odsłony

Zainicjowane kilka lat temu przez Dariusza Hampla biznesowe rozmowy, realizowane przez Network Magazyn na portalu Facebook, to obecnie nasz medialny produkt numer jeden. Te programy to profesjonalna edukacja, etyczna motywacja i skuteczna promocja. Nie tylko naszych gości, ale całej branży DS/MLM. Każdy z odcinków średnio ogląda od 1000 do 6000 internautów. Dlatego idziemy za ciosem…

Postanowiliśmy zorganizować i dostarczyć naszym fanom jeszcze więcej porządnych, profesjonalnych materiałów. W tym celu zaangażowaliśmy do współpracy trzy niezwykle kompetentne osoby (Sonia Kozub-Skalska, Paweł Lenar i Konrad Makarewicz), które teraz razem z nami poprowadzą całkiem nowy kanał, nazwany BIZNESOWY KOMPAS.

Sonia Kozub-Skalska to kobieta petarda. Wybitna ekonomistka, naukowiec, coach finansowy, a także inspirująca liderka biznesu, która łączy tradycyjne podejście do przedsiębiorczości z innowacyjnymi strategiami generowania dochodu pasywnego, dzięki czemu aż 70% jej przychodów stanowią właśnie takie projekty. Mimo mieszkania w sercu Bieszczad, po środku niczego, z powodzeniem buduje międzynarodowy zespół w systemie MLM i rozwija swoją działalność na globalną skalę. W naszym projekcie medialnym zajmie się szeroko rozumianą tematyką sprzedaży, ekonomii i psychologii biznesu.

Paweł Lenar jest profesjonalnym networkerem, który pod względem swojego doświadczenia oraz wyników dzierży miano topowego lidera w Polsce oraz w Europie. Jego inteligencja, przenikliwość i umiejętność strategicznego myślenia mogą totalnie zmienić Wasz sposób myślenia. Warto się od niego uczyć ponieważ jest nie tylko genialnym trenerem, ale przede wszystkim praktykiem, o czym świadczą jego nietuzinkowe wyniki w kwestii budowania biznesu MLM. Autor wielu poczytnych książek i poradników biznesowych. Gorąco polecamy jego przyszłe materiały, które pomogą każdemu, kto pragnie osiągać ponadprzeciętne rezultaty biznesowe w krótkim czasie.

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

– W projekcie BIZNESOWY KOMPAS, każdy z naszej ekipy będzie miał swój tematyczny program, prowadzony zgodnie ze swoimi kompetencjami i zainteresowaniami. Ja też postaram się dołożyć swoje dwa grosze i postanowiłem, że będę szukał i przedstawiał historię ciekawych ludzi, którzy mają nietuzinkowe hobby. Takich, którzy dzięki swojej działalności biznesowej i przedsiębiorczej postawie na co dzień, w wolnych chwilach mogą realizować swoje marzenia i pasje – powiedział Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych działań. Wszystkie materiały postaramy się realizować na żywo, za pomocą fanpejdża Network Magazyn. Później programy będą archiwizowane w odpowiednich, nowych miejscach, na przykład tutaj: YouTube.

Mogą Cię również zainteresować