KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 4 – WITOLD CASETTI

przez Maciej Maciejewski

„W mojej rodzinie wszyscy zawsze byli zawodowymi etatowcami i w takim duchu byłem wychowywany, więc MLM totalnie zmienił moje życie. W tym systemie najbardziej podoba mi się korelacja w kwestii inwestycja w stosunku do zarobków. Wkład na starcie jest znikomy, minimalny, a jeśli chodzi o finanse to mamy istny SKY IS THE LIMIT” (Witold Casetti).

„W dziedzinie network marketing nie mamy zatem ryzyka kapitałowego, a każdy może wypracować sobie takie zarobki, jakie tylko mu się zamarzą. Zatem jeśli ktoś działa w rzetelnej, stabilnej firmie MLM to nie ma takiej możliwości, aby nie dojść na szczyt. To jest odpowiedni stosunek do samego siebie. Dlaczego? Jeżeli człowiek nie zarabia w tym biznesie, to najczęściej zgania na firmę, uplina, crosslina, produkt, pandemię… A jaka jest prawda? Przecież w tym samym czasie, kiedy ktoś mówi takie głupstwa, inni ludzie w tym samym MLM zarabiają ogromne pieniądze. Więc, gdzie w takim razie tkwi problem?” – dodał nasz rozmówca.

Już wiemy. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiadomo, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł w nasz krzyżowy ogień pytań w miniony poniedziałek był Witold Casetti. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 4 – WITOLD CASETTI

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować