Roman Ziemian z FutureNet zatrzymany przez włoską policję

przez Maciej Maciejewski
4090 odsłony

Twórca FutureNet (…) „Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Guardia di Finanza, wyspecjalizowaną włoską policję podległą Ministerstwu Gospodarki i Finansów w Rzymie, zajmującą się zwalczaniem przestępstw gospodarczych. Według informacji włoskich mediów Polak był zaskoczony, gdy podeszli do niego funkcjonariusze. Ziemian w tym momencie stał na podium i trzymał puchar otrzymany za wygraną w wyścigu rajdowym”.

źródło: Money.pl

Taki oto news ukazał się dzisiaj na portalu Money.pl. „Roman Ziemian, twórca piramidy finansowej FutureNet trafił do aresztu (…). Polak został zatrzymany przez Włochów w związku ze śledztwem prowadzonym w Korei Południowej. Szacuje się, że inwestorzy z całego świata mogli stracić miliony euro” – informują dziennikarze z Money.pl. Całą informację można przeczytać w tym miejscu.

Przypomnijmy, że Network Magazyn ostrzegał przed jakimikolwiek inwestycjami w projektem FutureNet już w lutym 2017 roku. Od tego momentu na naszych łamach regularnie pojawiały się publikacje dotyczące tego przedsięwzięcia. Oto one:

„Krótki news o firmie FutureNet Inc. Po czynach ich poznacie”

„Prezes FutureNet znów wprowadził ludzi w błąd?”

„FutureNet – zarzuty oraz ostrzeżenie konsumenckie”

„UOKiK idzie na wojnę! Prezes uderza w naganiaczy systemów typu piramida!

„Maciejewski wygrał sprawę z FutureNet i R. Ziemianem”

„Pozamiatane. Redaktor Maciej Maciejewski wygrał drugą sprawę z FutureNet i Romanem Ziemianem. Znów mieliśmy rację”

„Strzeżcie się. Redaktor Maciej Maciejewski wciąż tropi, informuje, likwiduje… A trzecia sprawa sądowa z FutureNet i Romanem Ziemianem wygrana”

Jak widać, za rzetelne informowanie społeczeństwa w tym temacie, redaktor Maciej Maciejewski dość dużo czasu spędził w polskich sądach. Jednak w sumie wygrał wszystkie trzy sprawy sądowe zainicjowane przez Romana Ziemiana i spółkę FutureNet. Za ostatnią do dziś nie otrzymał zasądzonej od powoda na rzecz pozwanego kwoty 360 złotych tytułem kosztów postępowania kasacyjnego.

Mogą Cię również zainteresować