Masz nierzetelnych kontrahentów? Dłużników? Oto sposób na odzyskanie kasy

przez Piotr Hoffmann

W Polsce około 80% firm styka się z problemem zatorów płatniczych. Wielu z nas podejmuje temat MLM właśnie z powodu przykrej przygody związanej z niezapłaceniem faktury przez nierzetelnego kontrahenta. Procedury komornicze są długotrwałe, podatki należy zapłacić natychmiast…

źródło: www.sxc.hu
źródło: www.sxc.hu

I tak kończy się przygoda z własną firmą tradycyjną dla wielu z nas. Znamy też wiele osób, które przez szereg lat prowadziły swoje firmy i takie niezapłacone tematy mają w swoich szafach oznakowanych „księgowość”. Od kilku miesięcy mamy w Polsce na tego typu problemy niecodzienny sposób. Firmy z branży budowlanej zbudowały portal www.dlugi.info. Jest to niekonwencjonalny sposób na odzyskanie swoich pieniędzy, a co najważniejsze, jeśli masz kłopot z fakturami do 2 lat po terminie płatności jest to sposób całkowicie bezpłatny.

Dlugi.info jest pierwszym w Europie i chyba na świecie też portalem, który jest słupem ogłoszeniowym, takim jak Allegro czy Ebay… Okazuje się, że zgodnie z prawem, każda firma może sprzedać fakturę.

Wystawiając fakturę na przelew, staje się ona papierem wartościowym, który można sprzedać. Taką fakturę może kupić inna firma, aby skompensować swoje zobowiązania itd… Co ważne, można także sprzedać faktury przedawnione! To jest bardzo ważne, ponieważ możemy wystawić na sprzedaż wszystkie niezapłacone faktury od początku prowadzenia swojej działalności gospodarczej!

Co powoduje wystawienie ofert sprzedaży faktur na Dlugi.info?

1. Oferty są widoczne PUBLICZNIE w internecie i pozycjonują się w wyszukiwarkach. Wyobraź sobie minę Twojego dłużnika, kiedy pod jego stroną firmową będzie wypozycjonowana informacja o tym, że zalega on komuś za fakturę… Kto mu da zaliczkę?

2. Giełda posiada automatyczny monitoring ofert, dzięki czemu firmy używające Dlugi.info mają błyskawiczne informacje o wystawieniu danego NIP na giełdzie. Dzięki temu nie dają przelewów takiej firmie!

3. Każdy może kupić fakturę w celu kompensaty, często na bardzo dobrych warunkach! Przecież jeśli ktoś Ci nie zapłacił np. 3 lata po terminie, to czy nie sprzedasz takiej faktury za 80% wartości nominalnej? Osoba, która kupi taką fakturę może potrącić 100% + odsetki, Ty masz 80% w kieszeni zamiast nic… kupujący ma dobry bonus, a zdziwienie dłużnika… bezcenne!

4. Giełda jest wielobranżowa! Przykładowo, jeśli fabryka cegieł nie zapłaciła Networkmagazyn.pl za reklamę… będziemy mogli chcieć sprzedać taką fakturę na giełdzie. Giełdę przeglądają firmy transportowe i kto będzie fabryce chciał wozić towar na przelew? Co więcej, giełdę przegląda dostawca surowca do fabryki i także nie będzie chętny ryzykować! Co najciekawsze fakturę będzie mogła kupić hurtownia i rozliczyć się kompensatą za kupione w fabryce cegły! Poezja! Prawda?

5. Giełda poprzez swój niecodzienny model biznesowy staje się coraz bardziej powszechna, także poprzez giełdy partnerskie. Dzięki temu rewolucyjnemu pomysłowi Wasze oferty wystawione na Dlugi.info są widoczne dla ponad 100 000 unikalnych użytkowników portalu transportowego Espedytor.pl poprzez www.dlugi.espedytor.pl. Są także widoczne poprzez www.dlugi.przemysldrzewny.pl i wiele innych portali.

6. Giełda dzięki swojej innowacyjności stała się oficjalną giełdą Polskiego Związku Windykacji: www.dlugi.polskizwiazekwindykacji.pl. Jednym słowem firmy windykacyjne także wystawiają swoje „sprawy” na Dlugi.info, dzięki czemu baza ofert jest jeszcze bardziej aktualna.

7. Dłużnik dostaje bezpłatny SMS lub/i maila z informacją o wystawieniu na giełdzie.

8. Wyszukiwanie ofert jest dostępne dla każdego bez konieczności rejestracji! Każdy internauta może sprawdzić czy sąsiad, mąż, kochanka, wujek itd. są wystawieni na portalu czy nie! Podsumowując: jeśli masz problemy z niezapłaconymi fakturami do 2 lat po terminie płatności portal jest całkowicie bezpłatny.

Jeśli masz problem z fakturą powyżej 2 lat po terminie płatności, wszystko jest bezpłatne do momentu usunięcia faktury (portal usuwa po zapłacie albo sprzedaży). Za usunięcie takich faktur portal pobiera 5% prowizji… i tutaj przechodzimy do kolejnego ciekawego tematu.

Samych faktur do 1000 zł, które są przeterminowane powyżej 2 lat po terminie płatności mamy w Polsce od miliarda do dwóch miliardów złotych. Takie mikrofaktury są błyskawicznie spłacane, bo po co się wstydzić przed wszystkimi, że się zalega 300 zł? Dlatego giełda wprowadziła pierwszy w Polsce program partnerski pozwalający zarobić na długach!

Jak to działa? Masz znajomego, który narzeka, że ciągle mu nie płacą w terminie? Jeśli tak, możesz wysłać mu informacje o portalu Dlugi.info (wystarczy się bezpłatnie zarejestrować i pobrać bezpłatny link referencyjny).

Znajomy bieżące problemy rozwiąże bezpłatnie, będąc zadowolonym użytkownikiem, który w dodatku pierwszy raz w życiu odzyskał BEZPŁATNIE swoje pieniądze!!! Na pewno będzie chciał odzyskać kasę za stare faktury, w takim wypadku jeśli on odzyska pieniądze, Ty otrzymasz 40% z tej 5% prowizji!

Może to się wydawać mało atrakcyjne, jednak… niezapłaconych faktur powyżej 2 lat są dziesiątki miliardów złotych!!! To są ogromne pieniądze, które dzięki tej giełdzie być może ludzie zaczną odzyskiwać! Pamiętam jedną z rozmów z Piotrem Wajszczakiem, który się chwalił zarobkami z programu partnerskiego Allegro. Piotr zarejestrował tam tysiące ludzi poprzez swoją stronę internetową i otrzymał z programu partnerskiego prawie 20 000 złotych. I nic go to nie kosztowało… czysty zysk.

Podsumowując: masz problemy z zatorami? Użyj bezpłatnie giełdy. Masz znajomych, którzy mają problemy z nierzetelnymi płatnikami? Zarejestruj się, pobierz linka i poleć im giełdę! Będą Ci dziękować za pokazanie tak ciekawych możliwości elektronicznej windykacji, a jeśli odzyskają pieniądze za stare faktury, Ty również otrzymasz bardzo dobre pieniądze!

P.S. Specjalnie dla Czytelników Networkmagazyn.pl – pierwsze 25 firm, które się zarejestrują na portalu i powołają na ten artykuł, otrzymają bezpłatne miejsce reklamowe wśród partnerów portalu http://www.dlugi.info/partnerzy.

Mogą Cię również zainteresować