„Vipowska” loża na Stadionie Narodowym

przez Piotr Hoffmann

Już za 450 tys. zł można mieć własną lożę honorową na Stadionie Narodowym w Warszawie. Są to najbardziej ekskluzywne pomieszczenia na tym obiekcie. Oprócz samej loży najemca otrzyma szereg dodatków.

23 marca 2011 r. Narodowe Centrum Sportu rozpoczęło wynajem lóż VIP „SkyBox 3000” na Stadionie Narodowym w Warszawie. Loże VIP to najbardziej ekskluzywne pomieszczenia na warszawskim Stadionie Narodowym z bezpośrednim dostępem do własnych, dedykowanych miejsc na trybunach dla 12 osób, z doskonałym widokiem na płytę boiska, na której odbywać się będą wszystkie wydarzenia sportowe i rozrywkowe.

Stadion Narodowy
Stadion Narodowy

Dostępne będą jedno lub dwumodułowe pomieszczenia o powierzchni odpowiednio 42 i 84 m.kw. Istnieje możliwość łączenia modułów i dowolnej aranżacji wnętrza. Na stadionie znajdzie się 65 lóż VIP. Swoim najemcom Narodowe Centrum Sportu zapewnia bezpośredni i nieograniczony dostęp do loży przez 24 godziny siedem dni w tygodniu wraz z pakietem biletów na wszystkie imprezy masowe organizowane na obiekcie, wyłączając okres UEFA EURO 2012, na który najemca będzie mógł zawrzeć umowę z UEFA. Najemca loży będzie mógł z niej korzystać według własnego uznania, nie tylko podczas oficjalnych wydarzeń na stadionie, ale także wykorzystywać ją jako miejsce prowadzenia działalności biznesowej. Loże VIP to pomieszczenia, które z powodzeniem można wykorzystywać jako prywatne sale konferencyjne, miejsce spotkań i prezentacji produktów firmy.

Stadion Narodowy
Stadion Narodowy

Narodowe Centrum Sportu za wynajęcie loży do końca 2013 r. chce 700 tys. zł. Do wynajęcia jest 65 modułów. Limitowana oferta to możliwość wyboru loży w najlepszych sektorach oraz otrzymania oferty biletów na UEFA EURO 2012od UEFA. W okresie od 23 marca do 11 kwietnia 2011 r. wszyscy klienci pakietu „SkyBox 3000” nabywają gwarancję zakupu wynajętego modułu na czas organizacji turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – EURO 2012.

Mogą Cię również zainteresować