Psychologia sprzedaży Kolejne seminarium Brian`a Tracy w Polsce

przez Maciej Maciejewski
648 odsłony

Psychologia sprzedażyKolejne seminarium Brian`a Tracy w Polsce Maciej Maciejewski Brian Tracy jest jednym z najbardziej uznanych autorytetów w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka.

Brian Tracy jest autorem 43 książek przetłumaczonych na 35 języków dostępnych w 52 krajach, w tym światowych bestsellerów: "Maksimum osiągnięć", "Psychologia sprzedaży", "Sposób na sukces" czy "Turbostrategie". Jest niezwykle kreatywny i pracowity – na świecie wydano ponad 350 edukacyjnych programów audio i wideo jego autorstwa. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, Bank of America, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola.

 

Swoim "reporterskim zoomem" NETWORK magazyn zarejestrował szóste już w Polsce seminarium Brian`a Tracy. Szkolenie zatytułowane "Nowa psychologia sprzedaży" odbyło się 27 kwietnia 2008 roku w warszawskim hotelu Marriott. Kilkugodzinny wykład Brian Tracy poświęcił na zaprezentowanie najlepszych technik i strategii sprzedaży, którymi posługują się najskuteczniejsi handlowcy i menedżerowie różnych branż z całego świata. Oto mały fragment tego wykładu:

Nigdy nie mówcie, że czegoś nie potraficie

"Napoleon Hill rozpoczął w 1905 roku badania dotyczące sukcesu, które trwały 25 lat. Chciał ustalić cechy wspólne, które łączą ludzi sukcesu. Zrobił to na próbie ponad 500 milionerów i multimilionerów. Ustalił trzy podstawowe wnioski. Po pierwsze, wszyscy ci ludzie wyróżniali się podobnymi umiejętnościami i cechami charakteru, po drugie wszyscy zaczynali od zera, a po trzecie doszedł do wniosku, że wszystkie te cechy i umiejętności człowiek może w sobie wykształcić. To jest dobra wiadomość dla Was wszystkich.
Biznesu można się nauczyć.
I zarabiania pieniędzy też można się nauczyć.

Nowe realia sprzedaży

Wejście w sprzedaż jest jak próba wyjścia z samochodu. Wychodzicie z samochodu, potykacie się o krawężnik, przewracacie się, patrzycie co to jest, a to praca w sprzedaży. I mówicie: "A, spróbuję". W ten sposób 80% sprzedawców ciągle próbuje, nie traktując tej profesji serio. Oni ciągle nie wiedzą, że najwięcej fortun na świecie wygenerowano w sprzedaży.

Jak się nauczyć sprzedaży? Sprzedaży zawsze uczcie się od fachowców i ekspertów. Nie bójcie się pytać. Gwarantuję Wam, że jeśli zapytacie się człowieka sukcesu jak on to zrobił, w jaki sposób sprzedaje, to on Wam wszystko opowie, wytłumaczy i pokaże. 

W dzisiejszym świecie liczba sprzedawców przewyższa liczbę osób kupujących. Dlatego cały czas musicie się szkolić, żeby być w swoim zawodzie najlepszymi fachowcami. Jest takie powiedzenie:

"Nie módl się o to, żeby życie było łatwe, tylko żebyś Ty był lepszy."

Mogą Cię również zainteresować