Zatyczki do uszu hitem MŚ

przez Katarzyna Wagner
630 odsłony

Mistrzostwa Świata w RPA to nie jest tylko czas dla miłośników piłki nożnej. Jest to okres, w którym zarobić można nawet na najdziwniejszych produktach i usługach. Do takich należą ostatnio np. zatyczki do uszu.


Jak podają lokalne firmy badawcze najchętniej kupowanym gadżetem w RPA, gdzie od piątku trwają piłkarskie mistrzostwa świata, są okulary we wszelkich wariacjach. Najchętniej kupowanym modelem jest rozmiar XXXXL lub balla-balla, czyli miniaturowe. Jaki kształt jest najbardziej pożądany? Każdy. Dozwolone jest wszystko. Im bardziej dziwaczny kształt i zwariowane kombinacje kolorów, tym chętniej się je kupuje

Dużym zainteresowaniem cieszą się okulary z liczbą 2010, gdzie zera tworzą ramę dla szkieł. Wielu kibiców przymocowuje je od razu do plastikowych kasków w barwach poszczególnych krajów. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się firmy produkujące zatyczki do uszu. Zasoby sklepów i aptek zostały już wyczerpane, a kibice i przyjezdni rozpaczliwie ich szukają. Powodem jest wszędzie obecna trąbka Wuwuzela – obowiązkowy gadżet piłkarskich mistrzostw. Ludzie rozpaczliwie szukają czegoś, co może choć w najmniejszym stopniu zniwelować nieznośny hałas, który wydają Wuwuzele.

Mogą Cię również zainteresować