BIZNES XXI WIEKU

przez Marek Wyrzychowski

Robert Kiyosaki napisał wiele świetnych książek o biznesie i inwestowaniu, które szybko stały się światowymi bestsellerami. Ale jego nowa książka, która w Polsce ukaże się jesienią, jest dla branży network marketingu pozycją nader wyjątkową…

Swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Biznes XXI wieku” Robert Kiyosaki w całości poświęcił biznesowi MLM i na wartościach oraz możliwościach, jakie daje ludziom marketing sieciowy, skupił w niej wszystkie swoje siły oraz wiedzę. Polska wersja tej publikacji ujrzy światło dzienne już jesienią 2012 roku. „Biznes XXI wieku” to książka, która dla każdego networkowca będzie świetnym narzędziem do budowania osobistego systemu sieciowego. Robert Kiyosaki wyjaśnia w niej, dlaczego marketing sieciowy jest obecnie najlepszym na świecie modelem biznesowym, szczególnie dla osób, które dotąd nie prowadziły własnej firmy.

Z okazji zbliżającej się premiery tak ważnej dla naszej branży pozycji książkowej, rozpoczynamy dziś cykl publikacji filmowych o network marketingu, które Robert nagrał specjalnie z myślą o Czytelnikach „Biznesu XXI wieku”. W tej unikatowej serii filmów Kiyosaki tłumaczy, dlaczego marketing sieciowy jest biznesem XXI-ego wieku i jak możesz skorzystać z możliwości, które on oferuje, aby zbudować sobie styl życia, jakiego pragnie każdy. Dzisiaj publikujemy dwie części („Czym jest marketing sieciowy” i „Zwycięzca w Tobie”) składające się na cykl najnowszego, premierowego filmu Roberta Kiyosaki „Biznes XXI wieku”.

Czym jest marketing sieciowy?

Robert Kiyosaki jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!  

Zwycięzca w Tobie

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Według niego umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna właśnie wtedy, gdy działasz w marketingu sieciowym!

Jeśli zainteresowały Cię te klipy i chcesz obejrzeć cały film skorzystaj ze specjalnej oferty. Wystarczy, że kupisz dowolną książkę autorstwa Roberta Kiyosaki, a w prezencie otrzymasz ten wyjątkowy materiał wideo na płycie DVD (kod promocyjny przy składaniu zamówienia: dvd).

A teraz niespodzianka! Już w tym momencie możesz przeczytać trzy, nigdzie wcześniej niepublikowane rozdziały książki "Biznes XXI wieku". Pobierz fragment i poznaj odpowiedź na pytanie: "Kim lepiej być – pracownikiem czy przedsiębiorcą?"

Mogą Cię również zainteresować