DRB Centrum Odszkodowań. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski

„Jesteśmy po to, by pomóc Ci uzyskać należne odszkodowanie. Postępowanie nie musi wcale trwać długo, ani być kłopotliwe. Wspomagamy poszkodowanych w procesie dochodzenia odszkodowań na każdym etapie starań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprawnie i realnie wycenić szkody oraz skutecznie walczyć o jak najwyższe odszkodowanie.” – czytamy na stronie internetowej, tej działającej w marketingu sieciowym, polskiej firmy.

Ekipa z DRB Centrum OdszkodowańEkipa z DRB Centrum Odszkodowań

DRB to grupa specjalistów od zagadnień związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Znają język sądów, wielkich ubezpieczalni, ale i zwykłych ludzi – ich klientów. Stosowane przez nich narzędzia codziennie udowadniają swoją skuteczność. Jej dowodem jest fakt, że wiele tysięcy klientów DRB otrzymało dzięki ich działaniom odszkodowania i środki na pokrycie kosztów leczenia, których bez fachowej pomocy, być może nigdy by nie dostali. Dlaczego funkcjonują w systemie MLM? Zapytaliśmy o to prezesów i czołowych liderów firmy tuż po historycznej I Ogólnopolskiej Konferencji DRB Centrum Odszkodowań…

Arkadiusz BochnakArkadiusz Bochnak

Arkadiusz Bochnak: – Pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach, pomaganie im w uzyskaniu odszkodowania, to dynamicznie rozwijająca się usługa na rynku i w marketingu sieciowym. Szacuje się, że z prawa do naprawienia szkody skorzystało tylko około 30% uprawnionych. Pozostali czekają na naszą pomoc i świadomość. Odszkodowania przez nas uzyskiwane i zasądzane przez sądy są nawet kilkukrotnie wyższe, niż proponowane przez ubezpieczycieli. Ta pomoc opłaca się poszkodowanym i nam. DRB Centrum Odszkodowań doskonale widzi i czuje tą potrzebę. Ostatnie dwa lata to bardzo dynamiczny rozwój naszej spółki. To znaczne zwiększenie udziału w rynku, nowe rozwiązania dla klientów i współpracowników, a także wzrost struktur sprzedażowych. Utrzymanie tego trendu daje możliwość zbudowania największej sieci sprzedaży w branży odszkodowań, a to szansa na pozycję lidera na rynku. I to zrobimy razem z naszymi współpracownikami.

ReklamaReklama

Kolejny krok w rozwoju to wprowadzenie nowej usługi, również związanej z odszkodowaniami, którą dystrybuujemy przez blisko 2 lata tylko naszym klientom. Obecnie jest ona dostępna powszechnie na rynku i w całej naszej sieci sprzedaży jako DRB Premium. Polega ona na dopłacie dodatkowej kwoty do odszkodowania dla klienta, który otrzymał je od ubezpieczyciela za uszkodzony pojazd. Rozwiązanie to powoduje, że klient otrzymuje dodatkowe pieniądze, a tym samym unika kosztów i uczestniczenia w procesie sądowym przeciwko ubezpieczycielowi. Nasi współpracownicy z kolei w ramach tej usługi, obok planu kariery, otrzymują dodatkowy, atrakcyjny system premii specjalnych.

Krzysztof DribczakKrzysztof Dribczak

Krzysztof Dribczak: – Słuchając informacji o ludziach, którzy osiągnęli sukces lub nie osiągnęli nic, zastanawiałem się, czym oni różnią się w swoim myśleniu i zachowaniu. W pewnym momencie odpowiedź pojawiła się sama i była tak oczywista, że zaskoczyła mnie samego. Ludzie, którzy osiągają sukces, różnią się od pozostałych tym, że znają i stosują postawową zasadę – „Wszystko zależy od nas samych” . To my decydujemy jak, kiedy, gdzie i z kim będziemy realizować swoje plany życiowe czy zawodowe. To my sami decydujemy o tym, czy skorzystamy lub nie z nadarzających się okazji. Świadomośc tej prostej zasady jest podstawą do budowania i rozwoju biznesu. Jest podstawą osiągania sukcesów. Jest podstawą do bycia w gronie osób, które osiągają postawione sobie cele i realizują w pełnym tego słowa znaczeniu swoje marzenia. Każdy może osiągnąć sukces, skorzystać z nadarzającej się okazji, zrealizować swoje marzenia. Jedno jest pewne – każdy człowiek MUSI ZDECYDOWAĆ SAM. Zaczęcam do korzystania z okazji, jakie „przynosi nam życie” i  życzę wszystkim własnych, właściwych wyborów.

Jan BuzalewiczJan Buzalewicz

Jan Buzalewicz: – Kiedy kilka lat temu zacząłem tworzyć MLM w odszkodowaniach, warunki panujące na rynku były zupełnie inne – trudniejsze. Poszkodowani nie wierzyli w to, co im oferowaliśmy, my z kolei wtedy jeszcze nie mieliśmy takich narzędzi, jakie mamy dzisiaj. Teraz poszkodowani mają dużo większą świadomość i coraz chętniej korzystają z naszych usług. Ciągły rozwój branży wymusza na firmach nieustanne podnoszenie kompetencji swoich oraz kompetencji ich przedstawicieli – niestety, nie wszystkie firmy to rozumieją.

Każdy kolejny przepracowany dzień utwierdza mnie w przekonaniu, iż to najwspanialszy biznes na świecie – pomagamy ludziom i jednocześnie zarabiamy konkretne pieniądze. Pracując z naszymi przedstawicielami wkładam całe serce w to, aby ich kompetencje były jak najwyższe, a co za tym idzie, aby byli bezkonkurencyjni w swojej pracy i aby odnosili coraz większe sukcesy. Ostatnie lata DRB to ogromne postępy w rozwoju i bardzo mocna pozycja na rynku pod każdym względem. Dlatego chcąc podążać dalej w tym kierunku ogłosiliśmy nowy konkurs rekrutacyjny – poszukujemy nowych TOP LIDERÓW dla naszej firmy. Osób, które są nastawione na sukces, mają doświadczenie w branży MLM i które chcą w naszych szeregach i całej branży – pracując z najlepszymi – realizować swoje najskrytsze cele i marzenia.

Kamil LisickiKamil Lisicki

Kamil Lisicki: – Marketing wielopoziomowy od samego początku był i jest dla mnie genialnym sposobem na zarabianie pieniędzy w alternatywny sposób. Jednak dopiero przy współpracy z firmą DRB Centrum Odszkodowań zauważyłem wszystkie zalety tego systemu. Znalazłem tutaj biznes, w którym mogę się rozwijać przez duże R, poznawać i nawiązywać współpracę z wieloma specjalistami z praktycznie każdej branży, a przy tym wszystkim czerpać satysfakcję z niesienia pomocy ludziom. Dopiero w DRB uświadomiłem sobie, jak kluczowa dla zarobków w MLM jest wartość kwotowa produktu, który mogę zaoferować. No bo co powiecie o produkcie, który z jednej strony jest bardzo wartościowy, a z drugiej klient za niego nie płaci? Dla mnie bomba! Łatwość zdobywania klientów, prostota zarabiania dużych pieniędzy sprawiła, że w dwa lata MLM dał mi wolność finansową, możliwość częstego podróżowania po świecie i przede wszystkim ogromny rozwój. A to dopiero początek…

Robert SakowiczRobert Sakowicz

Robert Sakowicz: – Nie spotkałem, jak dotąd branży, która oferowałaby wręcz nieograniczone dochody bez konieczności ponoszenia ryzyka inwestycyjnego. Oczywiście należy liczyć się z gratyfikacją przeniesioną w czasie, ale sukces w MLM jest tylko dla ludzi posiadających rzadką cechę myślenia perspektywicznego. W zamian za konsekwencję network marketing jest w stanie wynagradzać jeszcze przez długie lata po wykonaniu pracy. Skuteczność tej metody generowania zysków potęguje często niedoceniany fakt, iż cała wiedza, do której mamy dostęp, pochodzi od linii rekomendacji i innych źródeł  posiadajacych przede wszystkim wiedzę praktyczną.

Michał NowakMichał Nowak

Michał Nowak: – MLM jest  idealnym spsobem na życie. Dzięki niemu odkryłem prawdziwą wolność, niezależność, pieniądze oraz dochód pasywny, którego nie da się uzyskać „na etacie”. Pracuję kiedy chcę, mam czas dla rodziny, podróżuję, poznaję wspaniałych ludzi, którym mogę pomóc w budowaniu ich sukecsu. I co najważniejsze, każdy może się w tym biznesie odnaleźć traktując go jako pracę główną albo dodatkową. MLM to dla mnie zespół, a w grupie łatwiej odnieść sukces.

Rafał MałekRafał Małek

Rafał Małek: – Dla mnie marketing sieciowy to najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy, dający nieograniczone możliwości w aspekcie finansowym, jak i czasowym. Nie liczy się skąd pochodzisz, ile masz lat, jakie masz wykształcenie, bo każdy na starcie ma równe szanse. Liczy się tylko to, co sobą reprezentujesz. Każdy sam wybiera, gdzie pracuje, z jakimi ludźmi pracuje i o jakim czasie. To jedyny znany mi styl życia, który łączy ogromny rozwój osobisty z wolnością w realizacji marzeń. MLM w DRB daje jeszcze jedno – ogromną satysfakcję z niesienia pomocy ludziom.

Karolina SokółKarolina Sokół

Karolina Sokół: – W moim przekonaniu MLM to ludzie nie tylko ci, z którymi współpracuję, ale również osoby, którym mogę pomóc poprzez swoją pracę w odszkodowaniach. Każde „dziękuję” zmienia życie osoby poszkodowanej, a mnie motywuje do dalszego działania. System MLM w połączeniu z odszkodowaniami dał mi szansę rozwoju osobistego, pracę w prestiżowym zespole i możliwość zarabiania sporych pieniędzy na spełnianie marzeń już w pierwszym roku pracy! Od początku 2013 roku odwiedziłam już 6 różnych krajów. Szybkie wspinanie się po szczeblach planu marketingowego, ciągłe pasma sukcesów całej mojej struktury, umacniają mnie w przekonaniu, że MLM jest świetną formą pracy i może dawać ogromną satysfakcję każdego dnia.

Artykuł pochodzi z najnowszego, specjalnego, ekskluzywnego wydania "Network Magazynu" (nr 33/2013) wydanego z okazji 10 rocznicy periodyku, który znajdzie się w sprzedaży już niebawem.

Mogą Cię również zainteresować