Film z gali „Blog Roku 2010”

przez Piotr Hoffmann

Ok. 24 godzin potrzebował redaktor naszego pisma i bloger Piotr Wajszczak, żeby dojść do siebie i wrócić na internetowe łono po tym, jak 17 lutego br. podczas gali konkursu „Blog Roku 2010” otrzymał nagrodę w kategorii Blogi Profesjonalne.

Już na drugi dzień, tuż po dojechaniu z Warszawy do rodzinnej Mosiny dopadł laptopa i na swoim blogu o MLM opublikował tekst pt.: „Dziękuję”. Czytamy w nim m.in.:


„Bardzo wam chciałem za to podziękować! To dzięki wam ja mam o czym pisać, to wasze komentarze (także negatywne byle by nie anonimowe) także powodują rozwój tego miejsca, do tego dołożę masę maili od was, te wszystkie często gorące dyskusje na Suportio, FB, GL, webinary z setkami pytań… także powodują dużo motywacji do umieszczania swoich przemyśleń tutaj. Cieszę się, że ta cała robota została doceniona! (…) Mam nadzieję, że to wszystko przyniesie długofalowy efekt związany ze zmianą wizerunku branży, zdaję sobie sprawę, że pełno pracy mamy jeszcze do wykonania. (…) Poza podziękowaniami dla was, chciałem podziękować także… Maciejowi Maciejewskiemu, który stanął na rzęsach abym zaczął pisać bloga, serio! (…) udzielałem na forum Akuny, a potem poznałem Maciejewskiego na Goldenline.pl. SERIO, oświadczam wszem i wobec, poznałem Biznesfana poprzez „GLuta”, ot dobre wykorzystanie mediów społecznościowych! No i koniec końców namówił mnie na bloga.

Maciejowi Budzichowi, za to, że Maciejewski miał co mi pokazać kiedy przekonywał mnie do bloga i możliwości, które się za blogiem kryją. Jak startowałem pokazał mi czym się różni bloger od blogaska. Chciało mu się półtora roku temu odpowiadać na moje męczące maile jak to jak tamto… Robi cały czas swoje dzięki czemu wszyscy którzy piszą swoje blogi zdecydowanie krócej, mają na kim się wzorować, a także mogą obserwować zarówno to jak powinno się prawidłowo rozwijać swoje ekosystemy w necie, i co to przynosi mądremu blogerowi (…) Rodzinie, że znoszą to co robię. Wsparcie promocyjne: Mieczysław Brzezicki Grupa MLM, Jarek Zych Colway, Marcin Maciąg & Tomas Kwolek Akuna, Andrzej i Łukasz Piaskowscy Golden Drop, parę firm, które pomogły a chcą być anonimowe, także z branży budowlanej. (…) Dziękuję! A teraz uciekam do Bogusia Smolenia i będziemy szykować sprawy związane z wystawieniem na aukcję vouchera.”

Przypomnijmy, że Wajszczak podejmując decyzję o starcie w konkursie zobowiązał się, że jeśli wygra to otrzymany voucher na biżuterię z Apartu wystawi na aukcję, a zebrane w ten sposób fundusze przekaże fundacji Bohdana Smolenia – Stworzenia Pana Smolenia, która zajmuje się pomaganiem chorym dzieciom (poprzez hipoterapię). A oto mocno amatorski film nakręcony podczas gali przez Annę Tomalę.

Mogą Cię również zainteresować