W szeregach biznesu MLM możesz więcej

przez Anna Hankiewicz

Wszystko wskazuje na to, że bycie członkiem struktury MLM to jedna z najlepszych opcji na podreperowanie domowego budżetu, którą propagują uczestnicy ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Możesz więcej“. A przed nami najgorętszy okres w branży e-commerce…

W ubiegłym roku przedświąteczna sprzedaż za pomocą internetu wzrosła aż o 22% w porównaniu z listopadem. Warto więc wzmocnić działania w sieci, gdyż dawna postać sprzedaży bezpośredniej, czyli klasyczna akwizycja, już dawno odeszła do lamusa.

Sedno nowoczesnego marketingu sieciowego polega na tym, że osoby potencjalnie zainteresowane ofertą współpracy lub produktem same nas odnajdują. Wykorzystując swoją kreatywność, nowoczesne narzędzia i potencjał internetu, taki model działania jest jak najbardziej realny. Nowoczesny marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na dynamiczne kreowanie struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Wszystko odbywa się zgodnie z wcześniej przyjętym planem marketingowym. Takie rozwiązanie stanowi źródło dodatkowego dochodu do stałej pensji.

Wejście w szeregi polskiej struktury MLM, która prowadzi politykę skutecznego przystosowania strategii biznesowej do realiów, może skutkować comiesięcznym zastrzykiem pieniędzy na poziomie kilkuset złotych, pod warunkiem, że podział zysków jest całkowicie klarowny. Liderzy organizacji pokazują, w jaki, konkretny sposób, zarabia się setki złotych już nazajutrz po przystąpieniu do struktury, a tysiące złotych po kilku lub kilkunastu tygodniach. Najlepiej jednak przekonać się o tym na własnej kieszeni.

Internet daje wiele możliwości, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów i współpracowników. Warto zatem starać się zawiązywać nowe kontakty online. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób wypromować swoją markę, aby nowe osoby same ją odnalazły. Może pora założyć biznesowy fanpage lub blog?

Spotkania, seminaria, rozmowy telefoniczne – najważniejszym elementem marketingu partnerskiego jest pozyskanie i utrzymanie stałego kontaktu z klientami. Na szczęście istnieje wiele metod i narzędzi internetowych, które łączy wspólny cel: przyciągnąć potencjalnych klientów do bloga, strony www czy e-sklepu, np. Google Adwords. Pamiętaj o tym, aby nie sprzedawać i reklamować się nachalnie. Użytkownicy bardzo tego nie lubią, co bezpośrednio prowadzi do ignorowania przekazu. Zabierając głos w dyskusjach na forach, ludzie Cię zauważą i zainteresują się Twoim tematem.

Warto zauważyć, że dużą wartość niesie tutaj również bezpośrednie angażowanie się w różnego rodzaju akcje społeczne. Wśród uczestników kampanii społecznej „Możesz więcej“ znajduje się wiele osób, które znalazły swoje miejsce w szeregach struktury MLM. Są żywym dowodem na to, że będąc zaradnym i przedsiębiorczym, można skorzystać z opcji zarabiania pieniędzy w rodzimym przedsięwzięciu opartym o owoce pasji polskich naukowców, polskie wynalazki biotechnologiczne i unikalne, rdzenne wartości. Znaleźli bezpieczną przystań dla marketingowców sieciowych, którzy współtworzą transparentny biznes, zwrócony ku uczestnikom, z którymi wyjątkowo hojnie dzieli się wpływami.

Mogą Cię również zainteresować