DEDRA INNOVATIONS. To rok pełen sukcesów w Polsce

przez Katarzyna Wagner

Dokładnie od roku polscy koordynatorzy i klienci zamawiają produkty oferowane przez spółkę DERA INNOVATIONS. Firma każdego miesiąca odnotowuje znaczący wzrost sprzedaży, przybywa również wielu nowych miłośników tego przedsięwzięcia biznesowego.

Dedruszki, jak same nazywają się koordynatorki, przede wszystkim kochają firmę. Dlaczego? DEDRA INNOVATIONS daje im wiele radości i satysfakcji – tylko tak można kochać od serca! To struktura bez specjalnych wymogów i narzuconych celów.

Prosta i przejrzysta

Zależy nam na prostocie. Oferujemy najlepsze produkty w najkorzystniejszej cenie. Duże koncerny za nami nie przepadają, ponieważ obniżamy ceny ulubionych produktów. Idzie za tym wysoka sprzedaż bez większego wysiłku.

Działamy podobnie jak Avon czy Oriflame, ale dalej dajemy możliwość prowadzenia własnej grupy i zarabiania aż do 10 linii. Zerknij na DEDRA plan marketingowy.

Dlaczego Dedra otrzymała Superbrands?

Odpowiedź jest prosta. Jesteśmy rozpoznawalną marką, bliską wszystkim kobietom. Lubimy kolory, duży wybór, produkujemy i sukcesywnie zmieniamy ofertę z myślą o naszych klientach. Mówimy otwarcie – naszym klientem docelowym jest każda kobieta, dobra mama, siostra, czy koleżanka.

Firma działa już ponad 20 lat. Szanujemy naszych klientów. Jesteśmy dumni z działu reklamacji, który 99% spraw rozpatruje najdłużej do tygodnia. Zamówiony towar wysyłamy z magazynu centralnego w poniedziałki i czwartki. Oznacza to, że od zamówienia do otrzymania paczki maksymalnie mija 5 dni.

Katalog liczący 120 stron

Ile kosztuje? Czy rejestracja jest darmowa? Raz na 30 dni publikujemy katalog, który obowiązuje przez 3 miesiące. Zawsze mamy 3 aktualne katalogi w jednym momencie. Nasz asortyment to około 10 000 produktów i nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkiego w jednym 120 stronicowym katalogu. Przy zamówieniu 4 sztuk katalogów jeden kosztuje tylko 1,29 zł. Katalogi można również zamawiać pojedynczo.

Przesyłka przy zamówieniu poniżej 159 zł wynosi 12,90 zł. Tak, to są korzystne ceny! Zdradzimy Wam jeszcze jedną z tajemnic. Mamy super ofertę DOBRY START, w której rozdajemy prezenty… Ale jest jeszcze jedna wielka tajemnica, o której nie mówimy. Każdy nowy klient otrzyma jeden darmowy płyn zmiękczający do zamówienia. Nawet, jeśli zamówi wyłącznie katalog. Naprawdę!

Najlepsza z Polek

Tak. Działamy w Polsce dopiero rok, a już mamy gwiazdy. Najlepsza z Polek pojechała z nami na niezapomnianą konferencję do Tajlandii! Jedna z naszych najlepszych Dedruszek w Polsce powiedziała, że działa w MLM od 15 lat, ale nikt jej nie dał tak dużo jak DEDRA, za tak niewiele! Jesteśmy naprawdę najlepszą firmą dla początkujących. Lub tych, którzy chcą równorzędnie działać w podobnym MLM i poszerzyć swoją ofertę! 

Mogą Cię również zainteresować