Nie czekaj na księcia z bajki, załóż własny biznes – cykl wideo wywiadów z kobietami biznesu

przez Katarzyna Ostrowska

Redakcja magazynu Businesswoman & life przygotowuje inspirujący cykl wideo wywiadów. W filmach będą brały udział kobiety, które odniosły sukces na płaszczyźnie zawodowej, również w branży multi level marketing (MLM).

Każda bohaterka będzie opowiadać o swojej metodzie na rozwój biznesu oraz dawać wskazówki innym kobietom, które zastanawiają się nad założeniem własnej firmy. Poszczególny odcinek będzie dotyczył innej gałęzi reprezentującej dany biznes dlatego każda zainteresowana osoba znajdzie coś dla siebie. Projekt obejmuje cykl 12 filmów. Specjalną publikacją poinformujemy Was, Drodzy Czytelnicy, o ukazaniu się na portalu Businesswoman & life wywiadu o biznesie MLM z działającymi w nim kobietami.

Celem, jaki przyświeca redakcji magazynu Businesswoman & life jest inspirowanie kobiet, aby nie bały się podejmowania ryzyka i inwestowały w siebie oraz w swój rozwój. Połączenie pasji z biznesem jest zawsze kluczem do sukcesu. Nie zabraknie również inspirujących wywiadów ze znanymi kobietami, których sukces odbił się szerokim echem w mediach.

Zapraszamy do obejrzenia intro zapowiadającego I edycję wideo wywiadów: 

Mogą Cię również zainteresować