BIZNESOWY KOMPAS #6. Mariola Maciejowska

przez Maciej Maciejewski
456 odsłony

„Nie z jednego pieca chleb jadła. Bardzo pracowita. Wyznacza cele i je realizuje. Musi mieć cel, wtedy działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Konsekwentnie i precyzyjnie. Jak najlepszy na świecie, szwajcarski zegarek. Rodzina mega ważna. Za wszelką cenę chce im zapewnić dobrobyt”.

Mariola Maciejowska. Tak napisał nam poproszony o krótki komentarz na jej temat jeden z top liderów firmy, w której razem budują swój biznes MLM.

A tak mówi o sobie sama: „Wiele razy pisałam o tym, że zawsze czułam się inna. Od dziecka. Inaczej postrzegałam wiele sytuacji, inaczej niż inni działałam. Zawsze byłam inna. Nie raz przynosiło mi to korzyści, a innym razem problemy.

Nauka nigdy nie była moją najmocniejszą stroną. Chyba, mnie coś naprawdę interesowało. Jak na przykład fotografia (skończyłam Technikum Fotograficzne w Katowicach-Piotrowicach im. Abramowskiego z wyróżnieniem pracy dyplomowej na 6), ale z maturą już było gorzej, chociaż ogólnie ją zdałam.

Może dlatego lepiej się dogaduję z ludźmi o nietuzinkowym myśleniu. I oni rozumieją mnie. Kim jestem? Moje poczucie humoru (często jak u Monty Pythona) może być nie zrozumiałe dla wszystkich, ale czy ja powinnam się tym przejmować? Hmmm…

W końcu nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili. Działam z serca. Niby dla siebie, ale też dla wielu. Zwłaszcza dla kobiet często zamkniętych w swoim świecie, bojących się wyjść z ram społecznej akceptacji. Bojących się postawić krok do przodu…

A JA WAM POWIEM… NIE STAWIAJCIE TEGO KROKU TYLKO ZAPIEPRZAJCIE Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA!

Nie oglądajcie się za ludźmi, którzy cały czas mówią Wam, jak macie żyć, co robić i co jest dla Was dobre. Znajdźcie tą siłę w sobie! MACIE JĄ? Wystarczy ją wykopać z wnętrza siebie”

Polecam jej historię i nietuzinkowe porady oraz konkretne wskazówki edukacyjne. Takie rzeczy tylko i wyłącznie w Network Magazynie – jedynym niezależnym medium o biznesie DS/MLM. Rozmowa jest zarchiwizowana tutaj:

BIZNESOWY KOMPAS #6. Mariola Maciejowska

Mogą Cię również zainteresować